Bezpečnostní fólie: větší bezpečnost ve vašem domě či bytě

Rodinný dům nebo byt by měl být oázou bezpečí a klidu. Proto se čím dál větší pozornosti dostává bezpečnostním systémům a různým ochranným prvkům. V jejich rámci rozhodně stojí za zvážení pořízení bezpečnostních fólií na okna a skleněné výplně.

Kde fólie nalezne uplatnění?

Okna a jiné skleněné výplně v rámci domu lze opatřit speciální samolepicí fólií, která představuje zábranu proti vloupání, ale také mechanickému poškození. Jejich použití rozhodně není omezeno pouze na rodinné domy, neboť jsou velkým přínosem při ochraně komerčních objektů, veřejných prostor, v provozech, kde je kladen velký důraz na bezpečnost, a podobně.

Jak fólie ovlivní vzhled domu či bytu?

Zde rozhodně nejsou na místě žádné obavy. Bezpečnostní fólie jsou průhledné, takže pouhým okem jsou jen velmi obtížně rozeznatelné. Disponují také účinným filtrem proti UV záření. Na překážku nejsou speciální fólie ani při údržbě, neboť je lze snadno omývat a čistit. Fólie mají atest Státní zkušebny, takže je jako účinnou ochranu majetku akceptují všechny pojišťovny. Nutné je ovšem zajistit jejich odbornou instalaci s ohledem na správný technologický postup.

Co můžete od fólie očekávat?

Bezpečnost se rozhodně nevyplatí podcenit, proto je vhodné využít každý způsob, jak zvýšit ochranu vašeho domova. Použitím bezpečnostních fólií vznikne překážka nejen pro zloděje nebo vandaly, ale také proti vniknutí nejrůznějších předmětů. Stejně tak bezpečnostní fólie zabrání škrábancům, které mohou narušit pěkný vzhled vašeho domu či bytu. Čím dál oblíbenější jsou také tepelně-izolační fólie, které brání nežádoucím tepelným únikům a tepelný komfort zvyšují také v horkých dnech. Samozřejmostí je atest zdravotní nezávadnosti.

Chcete vědět více o autofóliích v Brně? Všechny potřebné informace o autosklech tonování v Brně najdete na jednom místě.