Bojujte proti stresu účinně, levně a zdravě!

Stres – slovo, které dnes již není cizím mladým studentům, starším pracujícím či lidem v důchodovém věku. Se stresovými situacemi se setkáváme prakticky denně a tyto střety mají velmi negativní vliv na naše zdraví. Po pracovní schůzce se cítíme podrážděni, nervózní, myšlenkami jsme stále za stolem u počítače a stejně tak studenti před důležitou zkouškou trpí projevy stresu a v ten moment sahají po cigaretách, alkoholu či nezdravém jídle. Jenže stres se může projevovat i mnohdy během banálních záležitostí. Seniorům může stres vyvolat jejich zhoršený zdravotní stav, počítání peněz do dalšího důchodu nebo změna času. To všechno způsobuje, že se necítíme komfortně a stresová situace funguje jako spouštěč mnoha různých nemocí a dis balančních stavů.

Doplňky stravy jsou ideálním pomocníkem

Pokud víte, že stres vás dohoní každý den už v kanceláři, dopřejte svému tělu potřebné vitamíny a látky starající se o rovnováhu tělesné schránky. ANTISTRES je skvělým přípravkem, díky němuž se dočkáte kvalitního spánku třeba během nepříjemné změny letního a zimního času. Pořídíte jej online třeba v e-shopu Gigalékárna.cz. Přípravek ANTISTRES Naturvita 60 kapslí s extraktem z kozlíku lékařského, vitánie snodárné a rozchodnice růžové vás vrátí zpátky do pohody. Každá bylina vyniká jinými podpůrnými vlastnostmi a jejich kombinace vyvolává duševní rovnováhu. Kozlík lékařský skvěle funguje jako zklidňující element při stresu a zároveň přispívá k dobrému spánku. Rovněž se nesmí zapomínat na fakt, že kvalitní, nerušený a dostatečně dlouhý spánek je základem pro fungování lidského organismu.

Stop únavě a stresu!

Vysoký obsah vitánie snodárné v doplňku stravy ANTISTRES má blahodárný vliv na usínání, posiluje odolnost vůči stresu a pomáhá uživatelům se snadnějším vyrovnáváním stresu. Rovněž se podílí na vyrovnávání mentálního, fyzického napětí či úzkosti. Vitánie snodárná neboli ženšen vás překvapí celou škálou účinků na lidský organismus. V některých zemích je rostlina vnímána jako účinný bojovník proti astmatu, tuberkulóze, nachlazení, revmatismu a lupénce. Značný podíl v přípravku ANTISTRES má též rozchodnice růžová pomáhající v adaptaci na psychický stres, stimulující nervový systém a podporující dobrou náladu. Při pravidelném užívání správných doplňků stravy odbouráte stres a výrazně zlepšíte spánek!