Český výrobce dresů boduje u týmů i fanoušků

Ať už patříte mezi fanoušky hokejových utkání anebo jste součástí hokejového týmu, neobejdete se bez kvalitního a značkového oblečení. S tím vám pomůže český výrobce sportovních dresů DDsport.cz s letitými zkušenostmi a silným portfoliem stálých zákazníků. Pokud chcete být vybaveni na blížící se začátek hokejové sezóny, máte nejvyšší čas nechat si vyrobit dresy na zakázku – pro fanoušky i svůj tým a dejte jasně najevo, za jaký tým kopete!

25 let zkušeností v každém dresu

DDsport obléká přední české hokejové týmy a dokáže zaujmout i vás. Potisk vychází ze sublimačního tisku, který vám umožňuje vybrat si skutečně originální dresy podle svých představ a to bez ohledu na barevnost, počet log či čísel. Součástí potisku smí být třeba reklamní potisk či logo klíčových sponzorů. Jestliže nemáte úplnou představu o grafické podobě dresu, svěřte se do rukou znalých grafiků, kteří ve vaší režii připraví atraktivní a vysoce kvalitní grafický design. Chcete-li být opravdu vidět, vsaďte na dresy na hokej v zářivých fluo barvách, s nimiž se stanete doslova nepřehlédnutelní. Kromě potisku se můžete spolehnout, že hokejové dresy vynikají kvalitou zvolených funkčních materiálů i perfektně padnoucím střihem.

Nechejte si zaslat vzorník barev i velikostí

Vybavte svůj tým špičkovými dresy a sami se rozhodněte, kam umístíte prodyšnou perforaci pro maximální komfort během náročného zápasu. V neposlední řadě se nemusíte omezovat ani střihem, v nabídce najdete řadu atraktivních střihů i nové provedení extra line. Nespornou výhodou u DDsport je jistota archivace zakázky, takže máte možnost si doobjednat již od jednoho kusu dresu po neomezenou dobu. Pokud vybavujete celý tým, při odběru více jak pěti kusů dresů si vám český lídr pošle velikostní vzorníky i vzorník materiálů. Kdo chce být originální v každém detailu má možnost investovat a pořídit kompletní hokejové sety zahrnující dresy, návleky na kalhoty a štulpny.