Oáza odpočinku uprostřed Prahy

Potřebujete na chvíli opustit ruch velkoměsta a být sami se svými myšlenkami? Máte za sebou náročný pracovní den a jednoduše musíte vypnout? Chcete si dopřát kvalitní péči po sportovní aktivitě, která zmohla vaše svalstvo? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, máme pro vás tip. Navštivte wellness centrum, kde se zbavíte únavy, odpadnou z vás starosti a stejně tak zharmonizujete tělo i duši.

Ráj pro saunaře i milovníky masáží

Super wellness Praha vám přináší několik variant odpočinku. Připraveny jsou pro vás nejžádanější sauny v podobě tradiční finské sauny, bio aromatické sauny s vyšší vlhkostí, tak také suché finské sauny a páry. Všechny sauny jsou konstruovány tak, aby vám nabídly maximální komfort při odpočinku a relaxaci a bylo je možné doplnit o originální rituály. Pro dokonalý zážitek ze saunování nezapomeňte pročíst základní desatero o přípravě, samotném pobytu v sauně a též následném ochlazování a závěrečné péči. Pravidelným saunováním podpoříte imunitu, zlepšíte funkci vnitřních orgánů a načerpáte dostatek sil na další pracovní úkoly. Praha wellness umožňuje též rezervaci masážních procedur. Ty zahrnují třeba reflexní masáž nohou, lymfatickou masáž podporující odvodnění a stejně tak relaxační techniky s lávovými kameny.

Romantika ve dvou

Hledáte-li útočiště před okolním světem, navštivte jacuzzi. Vychutnat si můžete nerušenou relaxaci v bublinkách ve dvou i se svými přáteli, popřípadě si k pobytu v jacuzzi dopřát třeba lahev sektu a mísu čerstvého ovoce. Za tlumeného svitu svíček se velmi efektivně zbavíte stresu, odbouráte bolesti kloubů, páteře a zregenerujete svalstvo. Jacuzzi má výborné účinky také na krevní oběh. Najděte si čas pro sebe a dopřejte si chvilku odpočinku. Praha Karlín vám nabízí zázemí luxusního spa, kde se doslova zastaví čas a vaše myšlenky budou lehce plynout