Chcete jezdit na své motorce celoročně? Bez pořádné kukly pod přilbu se neobejdete

Motorkářská sezóna trvá zpravidla od jara do podzimu. Poté většina lidí své dvoustopé miláčky odstaví do garáže a přesedlá raději na kapotovaná vozidla. Jsou ale i zapálení motorkáři, kteří se své lásky nechtějí vzdát ani přes zimu. Ostatně sněhu v našich končinách moc nepadá, tak proč nejezdit i v pěkných podzimních a zimních dnech. Patříte také mezi takové motocyklové nadšence? Nebo se k nim letos hodláte přidat? Pak vám jistě nesmí chybět kvalitní zimní výbava, tedy především funkční termoprádlo. Jedním z jeho nepostradatelných kousků je kukla pod přilbu. Bez ní se v zimě prostě nedá obejít.

maska-celniInvestice do kukly se vyplatí

Chlad a studený vítr vanoucí do obličeje je při jízdě na motorce velmi nepříjemný. Své o tom ví jistě všichni, kteří nemají integrální moto přilbu. Pro takové jezdce je kukla pod moto přilbu přímo nezbytností v každém chladnějším dni. V zimním období ji ale ocení všichni motorkáři. Investice do kukly se pohybuje v řádu několika stokorun a za to vám přinese příjemné teplo a pohodlí i v jakkoliv chladném počasí. Rozhodně to tedy stojí za to.

Špičková kvalita MBW Windster

Velmi kvalitní značkou je například MBW Windster moto kukla. Její funkční částí je trojvrstvá membrána Windster vepředu, která zaručuje 100% odolnost proti větru. Samozřejmě je dostatečně prodyšná a také odvádí pot a vlhkost, takže je pobyt v ní pohodový. Celý vnitřek kukly tvoří na dotek příjemná termovrstva s mikrofliesem. Přední část je dlouhá, takže ji bez problému sepnete suchým zipem pod bundou, aniž by někde něco zavazelo nebo vylézalo.

Každý motorkář určitě ví, jak je důležitá správná výbava na motorku. A každý, kdo se svého koníčku nechce vzdát ani v zimě, zase ví, že mezi tuto výbavu kukla pod moto přilbu prostě patří. Investice do ní určitě nebudete litovat.