Sněhové frézy odstraní sníh snadno a rychle

Zima je téměř za dveřmi a vy ještě nejste připraveni na pořádnou nadílku sněhu? Nechcete v letošním roce zopakovat situaci, kdy jste museli tuny sněhu přehazovat obyčejnou lopatou nebo hrablem, abyste se dostali ze svého domu? Potom se nachystejte s předstihem a využijte moderní sněhové frézy značky Honda.

To nejlepší řešení na sníh, které nabývá odlišného typového provedení, v závislosti na tom, jaké jsou vaše požadavky. Prověřená sněhová technika, s níž vás seznámíme trochu podrobněji.

Kolové sněhové frézy

Potřebujete-li toto zařízení ve variantě hobby, pak vsaďte na model HS550, s nímž se pojí příjemné vlastnosti, jako jsou lehkost, kompaktnost a snadná ovladatelnost. Čtyřtaktní motor s dostatečným výkonem je zárukou dlouhověkosti a snadné údržby.

Kolové sněhové frézy jsou vybaveny vřetenovým šnekem s gumovou manžetou, tudíž se nemusíte obávat jakéhokoliv poničení povrchu.

Pásové a hybridní sněhové frézy

Vyžadujete-li od sněhové frézy patřičnou průchodnost terénem a odklízení sněhu v řádu několika tun za hodinu, pak jsou jasnou volbou pásové sněhové frézy. Profesionální zařízení se startérem, s nímž lze elektroniky ovládat sklon výhozu sněhu.

Kromě pětileté záruky se těšte i na mnohé další. Počítadlo hodin, ochranná spojka frézovacího mechanismu nebo třeba systém zabraňující zamrzání karburátoru. Z pohledu pokročilé zimní techniky lze využít i hybridní sněhové frézy Honda.

Profesionální zázemí a kvalita

Značka Honda je synonymem precizního vyhotovení, propracovanosti i těch nejmenších detailů a zárukou bezproblémového provozu. Investujte proto do prověřené sněhové frézy, s níž budete nadmíru spokojeni.

Poskytnuto vám bude odborné poradenství, včetně servisního zázemí po celém území České republiky. Důvěřujte jednomu z největších výrobců sněhových fréz na světě.