Nejvyšší čas na nákupy…

„Azuro, manžestr“, vy stojíte na vrcholu kopce a před vámi se rozprostírá sjezdovka. Už se nemůžete dočkat, až si obujete lyžáky, zacvaknete do lyží a vyrazíte? Na lyžování je přece jen trochu čas, což nahrává jedinému – podívejte se stav vaší lyžařské výbavy. Není už nic moc? Nevadí, protože právě nyní máte šanci nakoupit lyže i další vybavení s výraznou slevou. Kde?

Bikeparkmost.cz má nabídku, která se neodmítá

Při pohledu na kategorii Lyže výprodej v obchodě Bikeparkmost.cz zaručeně zaplesá srdce každého milovníka lyžování. Aktuálně obchod nabízí špičkové lyže Atomic, Blizzard, Völkl a jiné s „brutálními“ slevami. Akční slevy se vztahují na lyže pro muže, ženy i děti. Připravte celé rodině překvapení v podobě nové lyžařské výbavy. Poté už si stačí jen počkat na výhodnou cenu lyžařského zájezdu a nic vám nebude bránit v tom, abyste si letošní zimu na svahu užili plnými doušky.

Jaké koupit pro ni?

V akční nabídce jsou například dámské Lyže ATOMIC AFFINITY PURE, které jsou zárukou perfektní jízdy i v měkkém sněhu díky čtyřem Flex zonám. Jsou k mání se slevou 30%. Lyže mají V-tvar, který maximálně usnadňuje zahájení oblouku.

Stejná sleva se vztahuje i na populární Lyže Atomic Cloud eight. Lyže mají speciální tvar, který šetří síly a jsou úžasnou volbou pro vášnivé lyžařky, které brázdí svah od otevření do poslední jízdy vleku.

Nepřijdete zkrátka

Patříte mezi vyznavače rychlé jízdy v krátkých obloucích? Pořiďte si lyže Blizzard Speedcarve Carbon SLC. Jejich sendvičová konstrukce s karbonem a dřevěné jádro spolu s IQ systémem jsou zárukou rychlého a přesného přenosu sil. Na tyto se dokonce vztahuje sleva 50%!

Chtěli byste si užít profi jízdu? Není jiné volby než lyže Völkl RACETIGER SPEEDWALL GS. Jejich konstrukce je inspirována lyžemi, na kterých jezdí závodníci Völkl týmu. Jsou dynamické a umožňují rychlou jízdu a díky vázání s deskou Marker rMotion snadné ovládání.

Nabídka je samozřejmě mnohem bohatší. Nenechte si ji uniknout. Najdete ji na lyže slevy.