Chytré přepravky ušetří spousta místa

S přepravkami a různými bednami se setkáváme prakticky každý den. Vidíme je v obchodních centrech s potravinami, protože slibují pohodlné skladování i jednoduché zásobování jednotlivých úseků koloniálu, masa, zeleniny i mražených produktů a samozřejmě v každé spediční firmě. Práce s místem je zejména ve velkých firmách klíčová, protože šetří místo a tím i peníze a samozřejmě čas. Kvalitní přepravky znamenají také chytré rozlišení jednotlivých kusů sortimentu, stačí jen správně vybrat.

Stohovací přepravky pro domácí použití

Velmi oblíbené jsou stohovací přepravky, které se na sebe dají vršit a uspořit místo. Díky svému specifickému tvaru mají univerzální použití pro obchod i domácnost. Obrovským plusem jsou stohovací přepravky s plnými bočními stěnami i dnem, jež jsou navrženy tak, aby odolaly teplotám v rozmezí mínus čtyřicet stupňů až plus sto stupňů Celsia. Samozřejmostí je pak snadné čištění pomocí žebrování a hladkých rohů. Volit smíte z mnoha velikostí i barevných řešení. Ty nejmenší modely se dají využít třeba v dílně, garáži i ve sklepě a spíži, velké přepravky pak najdou uplatnění v dopravě i skladech. Hledáte-li profesionála v oblasti skladovacích systémů, nabízí se zavedená společnost s letitou praxí nejen na českém trhu. Široký výběr naleznete na webových stránkách https://www.storagecz.cz/.

Jak využít zkosené přepravky?

Zkosené přepravky jsou dnes nepostradatelné pro skladování v policových regálech. Díky čelní zkosené straně vám nabízí pohled na obsah a snadnou dostupnost. Nejenže na sebe můžete přepravky vrstvit a pokládat, zároveň se ihned dostanete k obsahu, aniž byste museli jednotlivé přepravky rozdělávat. Tento typ přepravek se hodí pro systematické uspořádání skladování zejména drobných komponent. Určitě jste se se zkosenými přepravkami setkali v železářství, hobby centrech i speciálních obchodech pro mazlíčky. Přepravky se zkosenou stranou jsou teplotně i mechanicky velmi odolné, odolávají též chemikáliím a dají se dobře uchytit. Vybírat můžete opět z celé palety barev i velikostí a chytře rozlišit zboží.