Tisk vašeho 3D modelu

3D tisk prochází neustálým vývojem a zdokonalením. V současné době se s ním shledáte jako s pomocníkem v mnoha odvětvích. Využívání jeho výhod zaznamenáte například ve stavebnictví, v architektuře, v lékařství, strojírenství, ve výrobě i v produktovém designu. 

3D tisk je velmi flexibilní

Jen krátký čas se zabere na přípravu modelů pro 3D tisk. Navíc jde o levnou záležitost, kde se spoléhá na možnost průběžných kontrol návrhů. Po každé změně si lze poznamenat poznatky a stávající verze dále zdokonalovat v poměrně svižném tempu. Jestliže využijete služby aktuálně nejmodernější tiskárny na trhu, zakázková výroba 3D tisku se stane ještě přizpůsobivější. 3D tisk Brno se zabývá nejpoužívanější metodou FFM, označovanou také jako FFF. Jednotlivé vrstvy pomohou vyrobit produkt tiskem a zároveň s tavením plastového materiálu. Odpadu vznikne málo, protože materiál se přidává postupně, jak je v danou chvíli třeba. Vyrábějí se varianty s rozměry od několika milimetrů až po centimetrové. Na vlastní tisk se počítá s různými druhy plastových materiálů. 

Zadání poptávky je snadné a rychlé

Po rozhodnutí zadat svou poptávku se pusťte do práce, vše půjde snadno. Nejlepším řešením je vytvoření 3D modelu, který můžete poslat emailem ve STL, OBJ a AMF podobě. Vůbec však nevadí, jestli ho dosud nemáte, nebo nedovedete zpracovat. V tomto případě pošlete technický výkres, který se bude posléze přepracovávat do 3D. Také můžete svou představu vztahující se k výrobku jen popsat po telefonu, emailovou poštou i osobně. Brno 3D tisk se postará o nasimulování tisku, aby se dalo lépe odhadnout, jak vše dlouho potrvá, a vypočítala se cena. Ta se odvíjí také podle nároků na přesnost, druhu materiálu a mechanických vlastností. Realizace odstartuje po schválení nabídky a po zaplacení zálohové faktury. Poté se klienti mohou těšit na odeslání a doručení pomocí ověřených dopravců.