Darujte zážitek od srdce

Blíží se výročí data svatby Vašich rodičů a rád byste jim k tomuto životnímu jubileu společně darovala hezký dárek? Jedinečnou příležitost, jak vzpomenou na romantickou atmosféru jejich velkého dne, jim můžete nabídnout v podobě dárků k výročí svatby od Firmy na zážitky.

Jaký vybrat dárek k výročí svatby rodičů?

Zavzpomínat na svatební den, kdy Vaše rodiče měly oči pouze jeden pro druhého, budou moci například při některém z gastronomických zážitků. V portfoliu Firmy na zážitky najdete, jak poukázky na zahraniční kuchyni, tak na ochutnání klasických českých pochoutek. Dárky v podobě poukázky na gastronomické zážitky jsou často také neobvyklé také svým prostředím. V restauraci pravděpodobně již jedl alespoň jednou každý z nás, ale večeřeli Vaše rodiče již na věž, na zámku nebo třeba v oblacích? Že ne? Nezoufejte, nyní je jedinečná příležitost vše napravit.

Darovat od srdce můžete také rande v jeskyni. Takový dárek je vhodný zejména pro rodiče s dobrodružným duchem, kteří najdou odvahu sestoupit až čtyřicet metrů do hloubky a zdolávat nejrůznější prolézačky, průlezy, propasti, komíny apod. U odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí na ně čeká symbolický přípitek. Další tipy na super zážitky můžete objevit také zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Jaký dárek vybrat přítelkyni k narozeninám

Firma na zážitky Vám ráda poradí také s výběrem narozeninového dárku pro Vaši přítelkyni. Potěšit ji můžete například poukázkou na bio péči o pleť a nehty s organickou kosmetikou nebo ji obdarovat voucherem na flyboarding. Společně si spolu můžete vyjít po delší době na vynikající večeři a pochutnat si na japonském menu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek pro přítelkyni, Vaše partnerka bude ráda, že jste na její narozeniny nezapomněl. Potěšeni nakonec budete oba dva.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.