Darujte zážitek od srdce

Blíží se výročí data svatby Vašich rodičů a rád byste jim k tomuto životnímu jubileu společně darovala hezký dárek? Jedinečnou příležitost, jak vzpomenou na romantickou atmosféru jejich velkého dne, jim můžete nabídnout v podobě dárků k výročí svatby od Firmy na zážitky.

Jaký vybrat dárek k výročí svatby rodičů?

Zavzpomínat na svatební den, kdy Vaše rodiče měly oči pouze jeden pro druhého, budou moci například při některém z gastronomických zážitků. V portfoliu Firmy na zážitky najdete, jak poukázky na zahraniční kuchyni, tak na ochutnání klasických českých pochoutek. Dárky v podobě poukázky na gastronomické zážitky jsou často také neobvyklé také svým prostředím. V restauraci pravděpodobně již jedl alespoň jednou každý z nás, ale večeřeli Vaše rodiče již na věž, na zámku nebo třeba v oblacích? Že ne? Nezoufejte, nyní je jedinečná příležitost vše napravit.

Darovat od srdce můžete také rande v jeskyni. Takový dárek je vhodný zejména pro rodiče s dobrodružným duchem, kteří najdou odvahu sestoupit až čtyřicet metrů do hloubky a zdolávat nejrůznější prolézačky, průlezy, propasti, komíny apod. U odtokového sifonu malého jezírka hluboko pod zemí na ně čeká symbolický přípitek. Další tipy na super zážitky můžete objevit také zde www.firmanazazitky.cz/darky-pro-radost/.

Jaký dárek vybrat přítelkyni k narozeninám

Firma na zážitky Vám ráda poradí také s výběrem narozeninového dárku pro Vaši přítelkyni. Potěšit ji můžete například poukázkou na bio péči o pleť a nehty s organickou kosmetikou nebo ji obdarovat voucherem na flyboarding. Společně si spolu můžete vyjít po delší době na vynikající večeři a pochutnat si na japonském menu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek pro přítelkyni, Vaše partnerka bude ráda, že jste na její narozeniny nezapomněl. Potěšeni nakonec budete oba dva.