Dopřejte vašemu vozu péči, kterou si zaslouží

Doba mytí aut na ulicích je už naštěstí z větší míry za námi. Otázkou je, zda se v řidičích probudilo jejich ekologické já, nebo tomu pomohl vodní zákon, který omezuje právě tuto činnost pod pohrůžkou pokuty. Pokud si říkáte, proč byste si nemohli opláchnout auto na ulici nebo na zahradě, kde nemáte žádný přímý tok vody, pak se zkuste zamyslet nad tím, kam se ona kontaminovaná voda vsakuje. I když se nenacházíte přímo u vodního toku, dopouštíte se přestupku. A v tomto případě byste neměli změnit své chování jen proto, že děláte něco trestného, ale i pro váš pocit, že děláte něco pro přírodu a budoucí generace. Pokud tedy chcete o své auto pečovat v souladu s pravidly, vydejte se do některé z myček ve vašem okolí.

Kartáčové myčky nebo mycí boxy jsou většinou součástí většiny čerpacích stanic. Pravidlem však nebývá jednotná provozní doba myčky a čerpací stanice. Pokud jste zvyklí mýt si auto sami a nechcete na tom nic měnit, nemusíte. Speciální mycí boxy vám umožňují, abyste se o svůj vůz postarali sami tak, jak jste zvyklí. V poslední době se myčka aut stala také součástí obchodních center. Nemusíte tak ztrácet čas cestou z nákupu. Zatímco vy nakupujete, obsluha myčky se postará o vaše vozidlo.

Pokud tedy chcete pro váš vůz tu nejlepší péči, svěřte jej do rukou odborníků BKC CarWash a zabraňte tak škodám, které byste mohli napáchat vlastnoručně. Tato společnost si již dlouhá léta zakládá prestiž na modulárních mycích boxech, které najdete rozmístěné po celé republice. V současnosti však rozšiřuje svou nabídku o inovativní portálovou myčku, která nabízí 5 programů mytí. Váš automobil bude ošetřen speciálně navrženými a zkonstruovanými kartáči, které zaručují efektivnější odstranění nečistot. Portálová myčka je tvořena čtyřmi čerpadly, která dávkují aktivní pěnu, šampon, vosk a sušící prostředek. Dokonalý vzhled vašeho vozu poté můžete doplnit i vyčištěním interiéru vysavačem. Celou nabídku služeb včetně technických parametrů strojů najdete na stránce bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.