Stylové kryty na mobil

Přestal vás bavit váš kryt na mobil? Nechcete si vybírat z neustále se opakujících motivů a barev? Chcete na mobilu vidět něco, co bude vypovídat o vašem životním stylu? Zkuste změnu, staňte se návrhářem svého mobilního telefonu. Je čas vytvořit se svým mobilem ten správný „wow“ efekt.

Vlastní kryt na mobil

Vlastní kryt na mobil si jednoduše vytvoří na internetu každý, a to prostřednictvím intuitivní šablony. Na výběr máte z velkého množství barev a motivů. Na svém krytu můžete mít například barevné pozadí s textem nebo obrázekem. Vše si jednoduchým způsobem vytvoříte podle vlastní představivosti. Již si nebudete muset vybírat z hrstky motivů, které se na běžně nabízených krytech neustále opakují a mění pouze tóny barev. Nastal čas udělat svůj mobilní telefon jedinečným a neokoukaným. Váš kryt na Iphone nebo kryt na Samsung už nikdy nebude obyčejný. Kryty na Iphone patří k velmi oblíbeným kouskům. Kromě krytů na mobilní telefony jsou v nabídce i kryty na tablety.

Kryt s vlastní fotografií

Máte doma čtyřnohého společníka? Určitě budete rádi, když budete moci vídat jeho fotografii na krytu svého mobilu. Kryt na mobil s vlastní fotkou jistě ocení i partneři nebo manželé. Máte za sebou důležitý zážitek či narození dítěte? Ozdobte tímto mimořádným momentem váš mobil. Potěšte své známé či rodinu takto netradičně vytvořeným dárkem.

Proč kryt na mobil?

Pokud se domníváte, že kryt na mobil je pouze estetickým doplňkem, jste na omylu. Kryt na mobil nejenže dodá vašemu mobilnímu příteli ten správný šmrnc, ale bude ho také chránit před vlivy okolí. Tedy před poškrábáním, pádem či ošklivým odřením. Kryty na mobil z internetového obchodu mycase.cz jsou vysoce kvalitní. Telefon chrání i z bočních stran – nejedná se o žádnou levnou samolepku. Kryty jsou velmi odolné vůči nárazům i vnějším vlivům.