Elektrokolo není jen pro penzisty

Chcete žít ekologicky, ale zároveň chcete cestovat pohodlně? Nebaví vás šlapat na normálním kole a do práce přijet celí zpocení? Co takhle vyzkoušet elekrokolo? Podívejte se na pár výhod, které přináší jízda na elektrokole.

Snadné cestování s vlastním časovým managementem

Při cestování městskou hromadnou dopravou se musíte ohlížet na to, kdy který autobus nebo tramvaj jede. Výrazně to tak ovlivní vaše časové plánování a mnohdy to zabere až příliš mnoho času. V dnešní uspěchané době si lidé nemohou dovolit ztrácet čas neefektivním cestováním. A proto tu jsou elektrokola, která vás efektivně dopraví z bodu A do bodu B. Čas, kdy vyjedete máte ve svých rukou a dobu cesty můžete ovlivnit rychlostí jízdy. Elektro kola jsou tedy perfektní jako běžné dopravní prostředky pro každý den, ale i na rekreační sportování. Pokud chcete jet na delší výlet, nemusíte se bát, že danou vzdálenost nezvládnete ujet.

TREK_POWERFLY_FS9_2015

Ekologický způsob dopravy

Hodně lidí si uvědomuje špatnou ekologickou situaci a vědí, že se změnou je potřeba začít právě u sebe. Jenže chodit pěšky trvá příliš dlouho, mačkat se s dalšími lidmi v autobuse je nepříjemné a při jízdě na normálním kole vždycky dojedou zpocení. Často se tak vrátí zpátky k jezdění autem s pocitem, že se o změnu pokusili, ale nepovedlo se to. Díky elektrokolům už nemusíte zažívat pocity zklamání a můžete se aktivně podílet na záchraně životního prostředí tím, že budete cestovat ekologicky s využitím elektrokol. Na jedno nabití mají velký dojezd a jejich nosnost je až 140 kg, takže se hodí i v případě, že chcete postupně začít shazovat nadbytečná kila.

Na hory s elektrokolem

Milujete sportování na horách, ale jízda do kopce je pro vás příliš namáhavá? Výrobci kol značky Trek přišli s elegantním řešením a vytvořili elektrolo v designu moderního horského kola, se kterým budete schopni vyjet až na nejvyšší kopce bez toho, abyste se naprosto vyčerpali. Užijete si příjemný výlet a vychutnáte si sjezd dolů z kopce. Samozřejmě pokud budete chtít, můžete elektrický pohon vypnout a vyzkoušet vlastní síly. Trek elektrokola v akci jsou dostupná a představují vynikající alternativu ke klasickým horským kolům. Jsou vhodná pro lidi, kteří ze zdravotních důvodů nemohou aktivně jezdit na normálním kole, ale zároveň touží poznat krásy světa ze sedla kola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.