Elektrokolo není jen pro penzisty

Chcete žít ekologicky, ale zároveň chcete cestovat pohodlně? Nebaví vás šlapat na normálním kole a do práce přijet celí zpocení? Co takhle vyzkoušet elekrokolo? Podívejte se na pár výhod, které přináší jízda na elektrokole.

Snadné cestování s vlastním časovým managementem

Při cestování městskou hromadnou dopravou se musíte ohlížet na to, kdy který autobus nebo tramvaj jede. Výrazně to tak ovlivní vaše časové plánování a mnohdy to zabere až příliš mnoho času. V dnešní uspěchané době si lidé nemohou dovolit ztrácet čas neefektivním cestováním. A proto tu jsou elektrokola, která vás efektivně dopraví z bodu A do bodu B. Čas, kdy vyjedete máte ve svých rukou a dobu cesty můžete ovlivnit rychlostí jízdy. Elektro kola jsou tedy perfektní jako běžné dopravní prostředky pro každý den, ale i na rekreační sportování. Pokud chcete jet na delší výlet, nemusíte se bát, že danou vzdálenost nezvládnete ujet.

TREK_POWERFLY_FS9_2015

Ekologický způsob dopravy

Hodně lidí si uvědomuje špatnou ekologickou situaci a vědí, že se změnou je potřeba začít právě u sebe. Jenže chodit pěšky trvá příliš dlouho, mačkat se s dalšími lidmi v autobuse je nepříjemné a při jízdě na normálním kole vždycky dojedou zpocení. Často se tak vrátí zpátky k jezdění autem s pocitem, že se o změnu pokusili, ale nepovedlo se to. Díky elektrokolům už nemusíte zažívat pocity zklamání a můžete se aktivně podílet na záchraně životního prostředí tím, že budete cestovat ekologicky s využitím elektrokol. Na jedno nabití mají velký dojezd a jejich nosnost je až 140 kg, takže se hodí i v případě, že chcete postupně začít shazovat nadbytečná kila.

Na hory s elektrokolem

Milujete sportování na horách, ale jízda do kopce je pro vás příliš namáhavá? Výrobci kol značky Trek přišli s elegantním řešením a vytvořili elektrolo v designu moderního horského kola, se kterým budete schopni vyjet až na nejvyšší kopce bez toho, abyste se naprosto vyčerpali. Užijete si příjemný výlet a vychutnáte si sjezd dolů z kopce. Samozřejmě pokud budete chtít, můžete elektrický pohon vypnout a vyzkoušet vlastní síly. Trek elektrokola v akci jsou dostupná a představují vynikající alternativu ke klasickým horským kolům. Jsou vhodná pro lidi, kteří ze zdravotních důvodů nemohou aktivně jezdit na normálním kole, ale zároveň touží poznat krásy světa ze sedla kola.