Elektronické kouření s vaporizéry

Ano, kouření bude vždy jen kouřením. Avšak pokud porovnáte elektronickou cigaretu s klasickou, přece jen tady najdete několik plusů. Půjde jen o zdravější variantu vaší závislosti na nikotinu. Tímto způsobem nespoléhejte na to, že se budou e-cigarety nějak významně podílet na vašem odvykání.

Výhody elektronických cigaret

Mezi klady e-cigaret patří to, že necítíte nepříjemný zápach, navíc vypadají elegantně a moderně. Lze si vybrat různé intenzity nikotinu, přičemž se nikdy neohrožuje zdraví osob v okolí. Dají se sehnat v podobě cigarety, doutníku a dýmky. Snadno si propočítáte, že ušetříte i peníze za kouření, jelikož vás vyjdou celkově levněji než klasické tabákové. E-cigarety jsou šetrné k životnímu prostředí, nezpůsobují požáry a používají se také na místech vyhrazených pro nekuřáky.

Elektronické kouření pro diskrétní zážitky

Elektronická cigareta obsahuje atomizér, který se postará o ohřev e-liquidu nebo bylinného výtažku na vybranou teplotu. Do lidského těla se posléze dostává pouze pára spolu s nikotinem a zvolenou příchutí e-liquidu. K nejnovějším způsobům patří vaporizér konopí a jiných bylin, kdy si vychutnáte různé sušené směsi. Budete zcela diskrétně inhalovat, protože nikdo z okolí nic neucítí, u vaporizérů se totiž neuvolňuje nepříjemný zápach. Můžete si vybrat z mnoha druhů odpařovačů. Vaporizér na byliny poslouží k využívání levandule, šalvěje, hřebíčku apod. lze získat jednoduché varianty až po luxusní, které obsahují pokročilé funkce. Kapesní modely disponují možností si nastavit teplotu, pohodlně se používají ergonomicky tvarované typy a nabíjení probíhá díky micro USB vstupu. Lze si například vyzkoušet tři teplotní stupně. Následně se uvolňují aktivní složky obsažené v rostlinných látkách, a to bez škodlivých vedlejších produktů. Účinná, chutná a čistá pára se připraví během chvilky.