Škoda Scala je novinkou českých silnic a elegantní princeznou v jednom

Pokud jste fanoušky auto-moto novinek, určitě vám neušla informace o tom, že dlouhá desetiletí populární značka Škoda připravuje další novinku. Nyní už má za sebou tato novinka elegantní entrée na světové scéně a těší se, jak bude brzy dominovat na českých silnicích a dálnicích. 

Nakonec, jde o dostupný vůz s mimořádnou výbavou, který si zamilujete už na první pohled. Štíhlý design, špičkový interiér a nejnovější elektronika, díky které si budete jistí v každé situaci – nejen při jízdě do skutečně prudkého kopce. Zakrytý podvozek slibuje aerodynamiku na jedničku s hvězdičkou.

Malá projížďka řekne víc než třeba tisíc slov

Testovací jízda o všech možnostech a dovednostech budoucí vládkyně silnic napoví jistě mnohem více. Škoda auto Scala má šestnáctipalcová ocelová kola, která vás dovezou kamkoliv a poradí si i s hůře přístupným terénem. LED svítilny šetří autobaterii, asistent rozjezdu do kopce zase šetří nervy řidičů. A když se k tomu přidá propracovaná verze palubního počítače, díky níž bude řízení mnohem jednodušší, není co více dodávat. 

Navíc, Škoda Scala cena začíná na velmi přijatelných hodnotách pro většinu českých peněženek. Rozhodně nejde o model, který by byl příliš drahý a nepřinášel nic nového. To už ostatně ukázalo jeho nedávné představení široké veřejnosti. 

Vyladit vše přesně na míru vašim potřebám…

Stačí si vše pečlivě promyslet a poskládat si svůj vlastní model doslova jako puzzle. Elektricky ovládaná zpětná zrcátka, vyhřívané čelní sklo nebo zadní parkovací kamera, to je jen zlomek věcí, které si můžete za příplatek nechat zakomponovat do svého nového vozu. Od věci jistě není ani praktický střešní nosič, že? 

Stačí jen nahlédnout na www.auto-poly.cz, kde už na první pohled uvidíte, jak velký skok od legendární Škody Octavie dnešní nejnovější model nabízí.