Firemní polokošile jsou v kurzu. A hodí se téměř pro všechny profese

Obléci zaměstnance do jednotného ošacení přináší mnohé výhody. Pracovníci si nemusí pořizovat oděv, zákazníci je bez problémů najdou i na místech, kde se pohybuje velké množství lidí. A zaměstnavatel si snadno udrží přehled o tom, kde se jeho podřízení nacházejí a zda dobře plní uložené povinnosti. Je však třeba zvolit oblečení vhodné pro konkrétní pozici.

Firemní polokošile

Pracovních oděvů je mnoho typů. Jak vybrat to pravé?

Montérky

U dělnických profesí jsou tradičním oděvem montérky. V dnešní době jsou dostupné v široké škále provedení. Vybrat tak můžete model vhodný pro práci vevnitř i venku, do teplého i chladného počasí. V nabídce najdete montérkové kalhoty, blůzy i bundy různých střihů a barev.

Bundy a vesty

Uplatníte je, když pracovní aktivity probíhají venku i za chladného počasí. Mohou doplnit kostým hostesek a promotérů, uniformu portýrů či ochranky, ocení je i prodejci na stáncích. Pracovníky, kteří se pohybují na vozovkách a parkovištích, je vždy na místě vybavit modelem s reflexními prvky.

Košile

Košile jsou to pravé pro recepční a další hotelový personál, zaměstnance bank a pojišťoven i servírky, číšníky a barmany v luxusních podnicích.

Trička

Trička jsou nejlevnějším a zároveň vysoce praktickým řešením pro širokou škálu profesí. Můžete do nich obléknout prodavače, skladníky, pracovníky úklidové firmy, ochranku, obsluhu na stáncích a letních venkovních festivalech i zdravotnický personál.

Polokošile

Firemní polokošile v sobě spojují výhody košilí a triček. Jsou pohodlné stejně jako trička a elegantní téměř jako košile. Jejich velkou výhodou je, že bývají ušity z nemačkavého materiálu. A hlavně mají takřka univerzální využití.

Xfer dodává firemní polokošile a další oděvy všech velikostí. Navíc zajišťuje i výrobu na zakázku

Hledáte-li spolehlivého dodavatele pracovního ošacení, Xfer vás rozhodně nezklame. V katalogu najdete pestrou nabídku, například firemní polokošile si můžete prohlédnout na https://www.xfer.cz/polokosile. K dispozici je i zakázková výroba a možnost opatření oděvů logem.