Fitko s několika nej najdete v Ostravě

Chcete najít cestu k pohybu, vyrýsovat svaly, zeštíhlit pas anebo si sem tam pinknout pár badmintonových míčků? To všechno a mnohem více můžete podnikat na jednom místě v třetím největším městě Česka. V Ostravě je totiž bezvadné fitness centrum se zázemím pro milovníky společných lekcí, činek i běžeckých pásů. Najdete tady vyškolený, usměvavý personál připravený vám nejen uvařit fantastickou kávu, ale také naložit pořádně činky i upravit správnou pozici pro cvičení.

220 strojů na jedné ploše

Moderní fitko Ostrava disponuje největší vnitřní cvičební plochu v ČR. Všechny prostory jsou perfektně klimatizovány a rafinovaně rozděleny do praktických zón. Díky tomu si na své přijdou milovníci vzpírání, kardio zóny i běhání. Najdete tady hned několik veslovacích strojů, běžeckých pásů a dalších trenažerů pro posílení a spalování ve všech partiích. V rámci silového tréninku na vás čeká 160 posilovacích strojů a 4 tuny pořádného železa v jednoručkách. Fitness centrum Ostrava má plně vybavený cvičební sál určený pro společné lekce. Najdete tady například velmi populární heat cvičení, které probíhá za dynamické hudby. Jde o chůzi na speciálních trenažerech v pomalejších a rychlejších intervalech. Díky tomu dochází k rychlému a účinnému spalování tuků ještě dlouho po ukončení lekce. Kromě těchto lekcí tady nechybí též ranní vzpruha v podobě jógy, kruhových tréninků a spinningových lekcích na cyklo trenažerech.

Místo, kde to umí i s jídelníčkem

Na kurtech si můžete zahrát třeba badminton či využít přístroj pro měření a analýzu tělesných parametrů. Čisté zázemí šaten doplňuje infrasauna a solárium. Nespornou výhodou je výborná poloha s výbornou dostupností v rámci celé Ostravy a velkým parkovištěm. Co vás určitě nadchne, je otevírací doba. Prostor tady dostanou ranní ptáčata i milovníci cvičení až večer před spaním. Certifikovaní trenéři vám sestaví na míru i jídelníček, zohlední vaše zdravotní omezení či intolerance a postarají se o to, aby vás hubnutí i nabírání svalové hmoty náležitě bavilo.