I muži se chtějí líbit

Dávno už neplatí, že nakupování a zájem o módu mají v oblibě pouze ženy. Také muži se chtějí oblékat podle nejnovějších trendů, cítit se dobře a vypadat sebevědomě. V dnešní době již existuje řada ryze pánských prodejen a e-shopů s rozsáhlou nabídkou sortimentu. Čest svému jménu dělá v tomto ohledu firma DMXgear, která od roku 2011 působí v oblasti prodeje spodního prádla a sportovních oděvů pro muže. K dnešnímu dni nabízí zboží bezmála padesáti světoznámých značek, obléká účastníky Muže roku a šije výrobky vlastní značky v originálním designu.

Jedinečné pánské prádlo

DMXgear je známá především osobitým pánským spodním prádlem. V sortimentu nechybí klasické trenýrky a moderní boxerky s krátkou či delší nohavičkou. K dostání jsou také tradiční slipy a sportovně laděné jockstrapy. Možná byste se divili, ale mnoho mužů si troufne i na tanga, proto je i tento odvážný druh prádla v nabídce. DMXgear spolupracuje s top značkami, jakými jsou Calvin Klein, Diesel, MED nebo Joe Snyder. Také materiály značky Andrew Christian nebo Aware Soho jsou známy svou prvotřídní kvalitou. Dostupné prádlo je pohodlné, moderní a sexy. Muži taktéž projevují poměrně velký zájem o eroticky laděné kousky, proto je rovněž tato kategorie nabitá excelentními výrobky. V mnoha barvách a designech lze koupit též plavky a koupací šortky.

DMXgear ví, po čem muži prahnou

Ačkoli je značka DMXgear spojována především se spodním prádlem, nabízí mnohem více než všemi oblíbené boxerky Calvin Klein. K dispozici je sportovní oblečení zahrnující elastické kraťasy a elasťáky, bavlněná trička, ale i nátělníky či sportovní čepice. Kvalitní ponožky dodává především značka Barcode Berlin, která nezahálí ani ve výrobě originálních batohů. Pokud i vy chcete Calvin Klein boxerky nebo jakýkoli jiný kousek z dílny věhlasných prodejců, nakoukněte pod roušku značky DMXgear, která zvýší vaši hladinu testosteronu nad běžný průměr.