Nákup užitkových vozů u profesionálů

Ať jdeme nakupovat cokoli, je samozřejmé, že nechceme zboží od amatérů, kteří s prodejem nemají zkušenosti. Zvláště obezřetní jsme při pořizování věcí, jejichž cena šplhá do několika stovek tisíc korun. Do této skupiny spadají mnohé nemovitosti a stejně tak automobily. S ohledem na cenu nového vozu si řidiči běžně pořizují ojetá auta v dobrém technickém stavu. Konkurence v oboru je veliká, ale navrch mají poctivé firmy s dobrým poměrem kvality a ceny.

Garance kvality vozidel

Společnost, která v současnosti patří k jedničce na českém trhu, nabízí vozidla, jež pochází z mezinárodních aukcí, dokončených operativních leasingů a dříve ukončených leasingových smluv. Díky minimálnímu výkupu dopravních prostředků od podnikatelů a autodopravců se můžete spolehnout na nadstandardní kvalitu poskytovaných vozů. Prodejní i poprodejní proces odpovídá Evropským standardům, podle nichž se většina autobazarů zatím neřídí.

Osobní automobily, furgony i minibusy

Vozový park autobazaru je naplněn vozidly stálých dodavatelů. V nabídce najdete všechny typy vozů s detailním popisem jednotlivých vlastností i technických parametrů. Ke koupi jsou zachovalé užitkové vozy a též praktické furgony a vany s klimatizací, možností dálkového zamykání a dalšími moderními funkcemi, jež ocení každý řidič. Dodávky značek Mercedes, Ford, Audi, Volkswagen a dalších lze též financovat na splátky. V případě tohoto postupu vám společnost poradí se všemi náležitostmi. Ke skupině poptávaných dopravních prostředků patří i pickupy a minibusy v prémiové výbavě. Speciální kategorii tvoří dodávky typu chlaďák a mrazák.

Firma se mimo jiné zabývá montáží chladících vestaveb a agregátů či přestavbou vozidel. Součástí firemního prodeje jsou rovněž přívěsy variabilních rozměrů. Autobazar ročně prodá více než deset tisíc vozidel, čímž vysoce převyšuje prodej užitkových vozů u konkurence. Jednou z mnoha služeb je též komisní prodej s nadstandardní četností inzertních portálů.