Jak připravujete své auto na zimu vy?

Před zimou čeká, nás motoristy nesnadný úkol, připravit našeho čtyřkolového miláčka na jízdy v plískanicích. Určitě již máte přezuto, doplněné provozní kapaliny a škrabku na okna v pohotovostním režimu. Jak ale připravit interiér?

Autokoberce ve vašem automobilu jsou více než jen dekorací. Správné podlahové rohože nejen dobře vypadají, ale také chrání vaše vozidlo před vlhkostí, solí, nečistotami a špínou. Tím se neprodlouží pouze životnost koberce vašeho automobilu, ale dobrá rohož může dokonce po celou dobu životnosti vozidla odolávat korozi.

V létě bude sezónní autokoberec vypadat mnohem lepší volbou než v chladnějších měsících. Je méně srážek, silnice jsou čistší. To vám umožní použít kobereček, který odpovídá designově zbytku koberce vašeho interiéru.

Můžete sladit koberce a autopotahy a vyšperkovat interiér vašeho vozu k dokonalosti. V létě si často nanosíme do auta kamínky, písek či jehličí, letní koberce je snadnější vzít oklepat či vysát. 

S nástupem podzimních plískanic bude pro vaše auto mnohem lepší, pokud letní koberečky vyměníte za gumové autokoberce. Jsou vyrobeny ze silnějšího materiálu, voděodolné, zachytí tající sníh, déšť, sůl a nečistoty, které zabraňují znečištění podlahy automobilu. To je důležité, protože tím pomáhají chránit váš vůz před korozí. 

Dalším důležitým faktorem při koupi automobilové rohože je to, jak dobře zapadají do vašeho vozidla. Nezapomeňte si koupit rohož, která je speciálně navržena pro půdorys vašeho automobilu, jinak byste mohli skončit s nedostatečným krytím nebo objemnou rohoží, která by vám mohla při řízení vadit.

S trochou námahy a know-how se budete moci postarat o interiér vašeho automobilu stejně jako o ochranu jeho exteriéru. Podívejte se na všechny produkty interiéru dostupné na webu https://www.vopi.cz/autokoberce/, kde vám pomohou vybrat pro váš vůz ten pravý autokoberec i potahy.