Jak si zajistit žhavý večer

Rádi byste překvapili přítelkyni romantickou lázeňskou péčí, ale nechce se vám nikam jezdit? “Užít” si lze i doma v koupelně! Kvalitní kosmetické přípravky hravě nahradí všechny profesionální procedury a vaše partnerka se bude cítit svěží, uvolněná a připravená na dlouhou noc.

Koupel jako předehra

Trendem dneška je přírodní kosmetika. V době, kdy je každý na všechno alergický, rozhodně nedoporučujeme partnerce nabízet koupel, kde roli pěny zajišťuje přinejlepším váš běžný sprchový gel. Muži bývají v tomto smyslu otrlejší a to, co je během ranní sprchy probudí jemným štípáním, může partnerka odnést nepříjemným svěděním a vyrážkou, což znamená konec hezkého večera ještě předtím, než vůbec začal. Sázkou na jistotu je mořská sůl do koupele.

Po několika osamělých minutách ve vaně, které vám dají šanci přinést skleničku bublinek, bude partnerka připravená na podvodní masáž za pomoci lufy a krémového zjemňujícího mýdla. Není přece nic lepšího, než hladit jemnou a pevnou kůži.

Nezapomeňte na to, že se partnerka s důvěrou svěřuje do vaší péče, tak ať vás ani nenapadne vyslovit nějakou nemístnou poznámku týkající se její váhy a vzhledu obecně! A rozčiluje-li vás zatvrdlá kůže na jejích patách a chodidlech, která vám brání naplno si užít krásy ženských nohou, vezměte starou dobrou pemzu a kůži jemně obruste.

Potěšení pro oba

Poté, co partnerce pomůžete bezpečně vylézt z vany a zabalíte ji do (čisté a voňavé!) osušky, přichází čas na ložnici a masáž celého těla. Opět pozor na použitý masážní olej či krém, především pokud se plánujete dlouze zabývat intimními partiemi. Vonné oleje nebo oleje s různými extrakty jsou skvělé na uvolnění svalů, ovšem v klíně (ať partnerčině nebo pak i ve vašem) mohou nadělat víc škody než užitku.

masážní oleje

Každá zábava jednou končí

I když vám upřímně přejeme, aby takhle krásně načatý večer vydržel co nejdéle, energie dříve nebo později dojde a je potřeba ji doplnit. Chcete-li zůstat gentlemanem i po akci, mějte v ledničce místo párků připravený zeleninový salát doplněný vařenou quinoou. Co to je? Produkt zdravé výživy, kterým své partnerce vyrazíte dech – nejen kvůli tomu, že jste pro ni něco vlastnoručně uvařil, ale i proto, že se staráte o její zdraví.

Merlík čilský, jak je quinoa také nazývána, je skvělým antioxidantem a mimo jiné působí blahodárně na nervovou soustavu a zvyšuje plodnost. Úplně všechno, co potřebujete, najdete na e-shopu Homespa.cz.