Spectrumbike České Budějovice – kde jsou kola doma

Zdá se, že obliba cyklistiky v příštích letech neklesne. Fanoušků tohoto sportu jsou statisíce, ať už na úrovni vrcholového sportu nebo jen rekreační. Dokonce bicyklům vracíme jejich původní funkci, a to dopravní.

Je jedno, jestli vás zajímají horská, crossová či silniční kola, nebo chcete koupit kolo vašemu dítěti, vždy potřebujete prodejce, který vám poradí, pomůže vybrat to správné, a kdo se vám postará o kvalitní servis, pokud ho budete potřebovat.

Široký výběr kol v top kvalitě

V každém městě je několik obchodů s bicykly a vším, co k nim patří. A pak je jeden speciální, co není jen slušně zásobený a s dobrou obsluhou, ale kde jsou doma cyklisté i jejich kola. České Budějovice takový obchod mají.

Spectrumbike je specializovaný obchod a prodejce značek S-Works, Specialized a nově i BMC. Každý den mají skladem nejméně 100 kol, z nichž můžete vybírat, a samozřejmě i další značkové zboží – helmy, obuv i oblečení.

Za zmínku stojí hlavně kola Specialized, která patří ke špičce na trhu, ať hledáte kolo na cross, horské nebo silniční. Výkon a bezpečí poskytují i dětská kola, od nejmenších odrážedel pro batolata až po 20palcové modely pro velké děti.

Autorizovaný prodej i servis

Koupit si kolo můžete v každém obchodě se sportovními potřebami. Jenže když se na něm něco rozbije, řešíte komplikovaně reklamaci, nebo sháníte někoho, kdo ho opraví. Dobrá rada zní: vsaďte na autorizované prodejce, co zajišťují i profesionální servis.

Jeden takový mají pro kola Specialized České Budějovice přímo v centru města. Věrní zákazníci navíc získávají na servisní práce zvýhodněné sazby a je jim zajištěná přednostní oprava. To oceníte, když zjistíte závadu těsně před odjezdem na výlet nebo na cyklodovolenou.

Věrnost se prostě vyplácí. Vzhledem k přátelskému a profesionálnímu přístupu i ke skutečnosti, že můžete nakoupit na splátky, není důvod, proč se nevracet.