Silniční a průmyslové váhy s cejchem kvality

Kvalitní a přesnou váhu potřebujete ve svém podnikání téměř neustále. Ptáte se proč? Jak jinak poznáte, vezete-li zákazníkovi přesně objednaný náklad, dostatek materiálu na stavbu a v neposlední řadě jak je zatížen váš nákladní automobil, aby mohl dle předpisů vjet na vozovku bez hrozby pokuty. Silniční a průmyslové váhy nacházejí uplatnění v mnoha odvětvích podnikátní a jejich instalace se pro vás stane dřív nebo později nezbytností. Tu pravou si vyberte bok po boku s profíky, nejedná se totiž o nejmenší investici.

Automobilová silniční váha přímo na míru

Tyto váhy jsou určeny pro rozměrná vozidla a jejich velikost, se kterou pracují příkladně i VÁHY – JAS, je od 4 do 18 m, s váživostí do 60 t. Silniční váhy zpravidla rozdělujeme na ocelové a betonové, nájezdové (nad úrovní terénu) a zapuštěné (v úrovni terénu) a také přejezdové pro vážení jednotlivých náprav vozidel. Zárukou toho, že váha bude na míru vašemu podnikání, je vybrat ji u výrobce, který je dlouholetým profesionálem v oboru. Firma VÁHY – JAS byla založena již v roce 1990 a po léta působení se stala kvalifikovaným dodejcem silničních i průmyslových vah. Tvoří ji specialisté, kteří do tohoto podnikání vložili své zkušenosti s výrobou a opravami jejich nejrůznějších druhů. Doporučí ideální formu realizace, vyberou vhodný terén pro stavbu, zvolí správný typ váhy, posoudí, jakou má mít váživost a v neposlední řadě poskytnou fullservis 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vás porucha na přístroji nemohla nikdy zaskočit.

Kalibrace a cejchování pod jednou střechou

Výsledky, které vážení dodává, jsou vaším základním měřítkem odbytu, proto je nutné mít váhu řádně zkalibrovanou a také ocejchovanou. VÁHY – JAS mají za tímto účelem vlastní kalibrační laboratoř a vaší mostní váhu mohou také ocejchovat. Jelikož je k udělení cejchu třeba speciální a úředně ověřené vybavení, společnost jej přímo vlastní, a proto vám příslušnou certifikaci vystaví a sejme z vás další řádku starostí.

Průmyslové váhy slouží pro těžká břemena

Pokud vaše podnikání nezahrnuje práci s vozovým parkem nákladních aut, ale soustředíte se na expedici objemných zásilek, je zde pro vás nabídka průmyslových vah. Jsou všude tam, kde musíte vážit zboží a výrobky, ať už se jedná o farmaceutický průmysl, zemědělství nebo také stavebnictví. Kompletní sortiment vah, od laboratorních přes kompaktní, můstkové, paletové, plošinové až po závěsné, naleznete v nabídce VÁHY – JAS, které zajistí komplexní řadu služeb od výroby, instalace, oprav až po důležitý záruční i pozáruční servis.