Jak získáte dokonalý přehled o vašem balíku během přepravy? Známe super řešení

Zasílání citlivého zboží k zákazníkům není nic snadného. Řada přepravních společností se totiž k balíkům chová opravdu špatně. Neustálé změny teplot, otřesy, nárazy, vlhkost i další potíže dokážou způsobit pořádné problémy. Jak si pohlídat svou zásilku, abyste měli 100% jistotu? 

Chytrý monitoring všech vlivů 

Tato problematika se týká především těch z vás, kdo odesíláte potraviny, chemické látky, sklo, léky či třeba elektroniku. V takových případech je naprostým základem monitorování nárazů. Zároveň musíte myslet i na monitorování teploty a monitorování vlhkosti

Ve výsledku máte na výběr ze dvou různých možností – buď si pro každý úkol koupíte jednoúčelový indikátor, nebo si pořídíte chytrý indikátor přepravy s názvem SpotBot 4G Plus. Druhá varianta je mnohem komplexnější a šikovnější. Proč? 

Takový monitoring přepravy totiž nejen pohlídá nárazy, vlhkost i teplotu (a to podle vámi zadaných kritérií a rozpětí), ale zároveň vám zajistí i sledování aktuální polohy balíku. K tomuto účelu používá kombinaci GPS, okolních Wi-Fi signálů a mobilních věží. Díky tomu nikdy neztratíte přehled. 

Jednoduchá webová aplikace 

Sledování stavu zásilky probíhá skrz jednoduchou internetovou aplikaci. Na základě několika málo kliknutí myši ihned zjistíte, co se v který okamžik se zbožím dělo. Snadno tak vyzrajete na nepoctivé přepravce a vyhrajete případný spor o reklamaci. 

Zmíněné zařízení si můžete prohlédnout na webových stránkách oblíbených dodavatelů ze společnosti ShockWatch. Tam zjistíte, jak velký rozsah teplot, nárazů i vlhkosti daná vychytávka identifikuje. Pokud potřebujete špičkově ochránit své zboží, rovnou si ji budete moci objednat. Samotné použití je velmi snadné, takže se nemusíte bát kdovíjakých složitostí.