Máte tak rychlý internet, jak vám slibuje váš dodavatel? Víme, jak to zjistit

V dnešní době se jen těžko obejdeme bez služeb internetu. Online prostor nám totiž pomáhá s prací, vzděláním, zábavou, socializací i dalšími činnostmi. Každý z nás chce rychlé a stabilní připojení. Dávejte si však pozor – řada poskytovatelů neplní smluvené podmínky. Jak si ověřit rychlost připojení? 

Otázka několika kliknutí 

Chcete se přesvědčit na vlastní oči o tom, že máte tak rychlý internet, jak vám slibuje současný dodavatel? Pak se mrkněte na webové stránky zrychluj.cz. Vpravo nahoře uvidíte tlačítko „Měření rychlosti“. Díky němu v mžiku zjistíte svou rychlost nahrávání/stahování, ping i stabilitu.

Sháníte opravdu kvalitní připojení? 

Co si vlastně počít v situaci, kdy nejste spokojení se svým současným dodavatelem? Prostě a jednoduše si najděte někoho výhodnějšího. Dobrým příkladem je třeba internet Kolín / internet Mladá Boleslav

V obou případech se dostanete na stránky již zmíněné společnosti Zrychluj.cz. Ta nabízí celkem pět internetových plánů, takže si na to své přijdou úplně všichni zájemci. Jaké balíčky jsou nejoblíbenější? 

  • Balíček S (vhodný na chatu) – rychlost stahování 20 Mb/s, rychlost nahrávání 2 Mb/s a cena 349 Kč měsíčně. 
  • Balíček M (vhodný pro běžnou domácnost) – rychlost stahování 50 Mb/s, rychlost nahrávání 5 Mb/s a cena 449 Kč měsíčně.
  • Balíček XL (vhodný pro streamery, hráče online her a podobně) – rychlost stahování 250 Mb/s, rychlost nahrávání 25 Mb/s a cena 649 Kč měsíčně.

Ke všem zmíněným balíčkům obdržíte také TV tarif zcela zdarma. Prvních půl roku navíc stojí o několik stovek méně, než kolik uvádíme ve výčtu nahoře. V klidu si tak vyzkoušíte nové připojení a poté se sami rozhodnete, jestli vám vyhovuje. Instalace i zapojení jsou zcela zdarma – budete připojení do druhého dne.