Když romantika, tak ať to moc nestojí….

Blíží se výročí vašeho seznámení či svatby a vy byste toto významné datum chtěl se svou milou oslavit? Či jen chcete pro svou drahou polovičku přichystat nějaké překvapení, které jí udělá radost? A nebyli jste ještě na dovolené? Pak je nyní ideální příležitost tajně pořídit romantický pobyt pro dva, který si oba určitě užijete. Nemusíte ani sahat hluboko do kapsy, stačí, když budete vybírat z pobytů pro dva se slevou, které jsou k dispozici na různých slevových portálech… Proč utrácet za něco, co většina chlapů považuje jen za zbytečnou ztrátu času. Vždyť víme, o co ve skutečnosti jde. Přes den romantika, v noci…. Každý si dosaďte to svoje.

My otestovali portál Newgo.cz, který se zaměřuje na slevy. Cestování  s polovčkou tak díky tomu vyjdte často jakobyste jeli bez ní:-). A někdy ještě víc. Když jste chytří a zapátráte, je tu možné najít spoustu poznávacích zájezdů, wellness pobytů a jiných výletů a samozřejmě zmiňované pobyty u vody se slevou až 90 %. Aktuálně je nejžádanější rychlá dovolená v Česku, na Slovensku, ale pozdě není ani na Řecko, Itálli nebo Chorvatsko.

Cesta pro dva vás tedy nemusí vyjít draho a vy si jen za pár korun užijete. Stačí jen sledovat aktuální nabídky a zaměřit se na tu, která vás osloví. Řada nabídek je připravena právě pro dva, takže jistě najdete některou, jež bude podle vašich představ. Víkendový pobyt můžete strávit na horách, v lázních, ve městě, či kde si budete přát. Vybírat je možné z řady luxusních hotelů, penziónů a dalších ubytovacích zařízení.

Takže pokud od vás vaše drahá čeká romantické chvíle, odpočinkové i sportovní aktivity, jděte do toho. Svůj pobyt si můžete uspořádat podle toho, co máte rádi. Často je v rámci pobytu neomezený pobyt do bazénu, vířivky, zajít si můžete na masáž či do sauny. Doporučujeme se zaměřit na ty zájezdy, kde je v ceně all inclusive, což jednoduše znamená, že je pití v ceně. jen pozor, někde to může znamenat, že se nalévají zadarmo jen místní nápoje, ale i ty se dají často pít a pokud ne, po druhém třetím panáčku už to většinou ani neřešíte.