Máte kvalitní rozhlas?

Pro někoho je to možná zjevení, když na vsi slyší obecní rozhlas. Ovšem pozor, má jej většina čtvrtí i měst, jen není tak často využíván. Nicméně je v pohotovosti, protože stále platí, že v případě potřeby rychlého šíření zpráv mezi lidi, je obecní drátový rozhlas nejúčinnější. 

Kvalitní ozvučení na klíč

Obecní rozhlas má spíš na vesnicích ještě větší kouzlo. Jednak tam bydlí starší lidé, s nimiž je taková komunikace nejsnazší, ale také jde o komunitu, která se zná, takže se obecní rozhlas využívá ke spoustě sdělení i neformálního charakteru. No jen řekněte, je patřičnější tematické odpoledne s hity 80. let na vsi, nebo v anonymním velkém městě? Obec i několikrát v týdnu zve občany na zábavní akce pro děti i dospělé, informuje o možnosti nákupu potravin a zboží na trzích, klidně i zve na brigády nebo žádá o pomoc při zvelebování obce. Proto je zapotřebí mít drátový rozhlas pro města a obce kvalitní. Takový projektuje, montuje a komplexní servis zajišťuje firma ELMIK. Společnost od roku 1994 má bohaté zkušenosti, určitě jste po cestách naší zemí narazili na její výrobky ve městech a obcích. Tato firma díky mnohaletým zkušenostem je skutečným mistrem v oboru. 

Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové

Jestli máte problémy se zvukem, a to nemusí platit jen pro ten obecní, ELMIK vám poskytne řešení. Instaluje vám nový nebo pomůže rozšířit dosah stávajícího, protože města a obce se rozšiřují o nové zástavby. Tím pádem se i může měnit akustika daného místa. Kvalitní rozhlasy pro města a obce drátové jsou však jednou ze služeb společnosti ELMIK. Rozhlas se využívá i na sportovištích, v obřadních síních, na nádražích, v halách, kulturních domech, zkrátka ozvučit se dá exteriér i interiér. Firma též nabízí velkoobchod a maloobchod s ozvučovací technikou (reproduktory, zesilovače atp.) a montuje rozhlasové ústředny i kamerové systémy.