Moderní kouření bez zápachu

Kouření cigaret je nešťastný zlozvyk, s nímž bojují statisíce lidí bez ohledu na věk či pohlaví. Kromě závislosti na nikotinu někoho obtěžuje i  nepříjemný cigaretový zápach, kterého se jen tak nezbavíte. Seknout s kouřením je velmi těžké a potvrdí to prakticky každý milovník cigaretového kouře. Někdo totiž kouří, protože je nervózní, hladový nebo jen tak, aby měl něco v ruce. Jednou z cest, jak zkusit bojovat proti nezdravému kouření je jeho úspornější, voňavější i zdravější alternativa – elektronické cigarety.

Jednorázové balení k testování chutí a vůní

Elektronické cigarety rostou na oblibě, a to především díky finanční úspoře, již slibují. Jednoduše se nabíjí a používají a dají se plnit nespočtem příchutí. Tyto klasické elektronické cigarety ale postupně nahrazují ještě populárnější jednorázové cigarety navržené tak, aby vás prostě bavily. Například na webovém portálu HQD.cz najdete celou škálu variant a chuťových provedení cigaret s jednorázovým použitím. Tyto cigarety jsou cenově atraktivní, nemusíte je složitě nabíjet nebo doplňovat a přitom se stanou vaším nepostradatelným stylovým doplňkem nejen v práci, ale také na party, ve městě a s přáteli během zábavy.

Chtějte tu nejvyšší kvalitu

HQD Cuvie se vejdou do každé kapsy, garantují vám špičkovou chuť a hlavně hustý dým, jakého s klasickými cigaretami rozhodně nedosáhnete. Navíc báječně voní a vy se tak nemusíte obávat nechtěného zápachu jako u tradičního kouření. Tato jednorázová elektronická cigareta je promyšlená do posledního detailu, nedisponuje žádnými zbytečnými tlačítky – stačí potáhnout a vychutnat si příval ovocné, květinové či tabákové chuti. Nespornou výhodou je, že cigareta vám vydrží až 300 potahů, takže se hodí i pro náročné kuřáky. Pestrá nabídka příchutí vás zavede do světa tradičních vůní, exotických kombinací i osvěžujících variant. Na trhu samozřejmě najdete i další zajímavé modely a výrobce, vždy ale chtějte to nejlepší – proto by vám poctivý prodejce měl poskytnout certifikát o zdravotní nezávadnosti.