Střešní nosič kol patří do každé rodiny

Málokterá česká rodina nejezdí na kole. Některé vyjíždí každodenně na projížďky po okolí, jiné jezdí na víkendové cyklovýlety či cyklodovolené, přinejmenším vozíme kolo dětem třeba na chalupu. A kolu je nejlépe na střešním nosiči.

Kola v rodině využijete nejvíce tehdy, když si pořídíte střešní nosič kol. Kolo se oplatí s sebou brát téměř všude. Je motivací k tomu, abychom se hýbali. Děti snadněji přimějeme k výletům na kole než k túře. Ušetříme za půjčování kol na místě. Půjčovny zvyšují naše vydání na dovolené i kratších výletech, navíc jezdíme na kole, které nám nemusí vždy vyhovovat. Vlastní kolo je prostě lepší.

Nosiče kol se prodávají v různých třídách. Takto vám je nabídne i jeden z top prodejců na trhu, firma Hakr Brno. Nosič kol se upevňuje na střešní nosiče. Ty by měly být jednoznačně ve výbavě každého vozidla. Umísťují se na ně nosiče kol, lyží i střešní boxy, ale rovněž jiný náklad, který převážíme. Může to být vánoční stromek, ale i zabalený nábytek z obchodu.

Vyberte si správnou třídu nosičů kol

Nosič kol si vyberte podle četnosti jeho používaní. Některé se hodí pro občasné využití. Střední třídu ocení ti, kteří jezdí pravidelně, ale ne denně. Hodí se pro víkendové cyklisty. Mnozí však kolo převáží častěji, denně nebo téměř denně. Dnes řada lidí dojíždí do práce na delší vzdálenost. Zaparkují však třeba na kraji města a zbytek dojedou na kole. Stále lepší síť cyklostezek k tomu doslova vybízí.

Speciality pro převoz kol

Podlehli jste kouzlu elektromobility a pořídili jste si elektrokolo? Hakr Brno nabízí i nosiče pro elektrokola na tažné zařízení. Hodit se vám bude i vhodný obal na kolo. Obal chrání kolo umístěné na tažném zařízení. Pokud jej přepravujete v kufru auta, chrání zas před znečištěním interiér vozidla. Obaly na kolo Hakr jsou skuteční krasavci.