Multifunkční nůž pro přesný boj i dekoraci

V jedenáctém století se ve starověké Indonésii objevily nože typu karambit a postupně se rozšířily do celé jižní Asie a na Filipíny. Dvacáté století otevřelo brány bojovému umění a karambity se dostávají právě díky nadšeným bojovníkům do celého světa.  Tyto nože jsou velmi snadno rozpoznatelné. Typicky zakřivená čepel se sice může mírně lišit, ale vždy slibuje všestranné využití. Neměla by chybět žádnému vyznavači army stylu nebo fanouškovi života o přežití v přírodě.

Detailní dílenské zpracování vás nadchne

Perfektní replika nože z hry Counter Strike Global Offensive je zpravidla vybavena dvěma bezpečnostními kroužky. Ergonomická rukojeť zaručuje pohodlný a pevný úchop za každé situace. Záleží pouze na vás, zda nože karambit csgo využijete ke krájení, sekání, řezání, párání anebo hákování. Csgo nože jsou rovněž vhodné pro odrážení útoku. Zahnutá čepel symbolizuje podle prastaré indonéské legendy tvar tygřího drápu. Dnešní moderní karambity jsou vyráběny s pevnou či sklopnou čepelí.

Nevšední nože jsou velmi atraktivním doplňkem a rozhodně nesmí chybět ani ve vaší sbírce. Hlavním lákadlem stále zůstává široký tvar karambitu. Každý jeho pohyb je precizní, stabilní a dokonale přesný. Maximální bezpečnost je zajištěna v jakémkoliv prostředí použití, ať už pod vodou, na horách, při lezení, na ledových plochách či v lese. Nůž se velmi dobře drží, dokáže splynout s rukou a bránit svého majitele jediným pohybem i ve stísněných prostorách a při neobvyklých úhlech použití.

Rozmyslete si, kde budete svůj karambit nosit

Přemýšlíte, kam svůj nový nůž uskladnit tak, aby byl stále s vámi a kdykoliv po ruce? Mezi oblíbené metody nošení patří například karambit zavěšený okolo krku, tradičně na opasku anebo v kapse. Vše závisí na vašem komfortu a samozřejmě způsobu, k jakému svůj nový karambit chcete využívat. Chcete-li si také pořídit nového, odolného a cenově dostupného pomocníka pro obranu, navštivte webové stránky zabývající se prodejem originálních replik csgo nožů.