Moderní WPC prkna – čím vás přesvědčí?

Stavbu i rekonstrukci domu doprovází mnoho zásadních rozhodnutí, která je důležité s rozmyslem vyřešit, protože často znamenají zásah do celkového vzhledu a zároveň značnou investici. Abyste rozhodnutí nelitovali, zajímejte se o všechny výhody i plusy, jež vám stavební materiály přináší, a soustřeďte se na to, k jakému směru se chcete ubírat. Tradiční dřevo v mnoha úpravách patří mezi nejoblíbenější, ovšem dnes mu může konkurovat modernější a praktičtější WPC.

Připravte si více financí

WPC materiál symbolizuje uměle vytvořené dřevo a oproti přírodnímu konkurentovi přináší mnoho výhod. I přes vyšší pořizovací cenu je jeho provoz a údržba ekonomičtější, protože WPC terasa tvořená na bázi dřeva a plastového polymeru nevyžaduje nátěry či složitou péči. Kvalita materiálu se podepisuje rovněž na jeho barevné stálosti a neměnnosti, díky čemuž se nemusíte obávat, že by se vaše nová terasová prkna jakkoliv kroutila či měnila. I přesto, že vzhledově kopíruje WPC dokonale dřevo, jedná se o umělý materiál. Proto není úplně vhodné jej volit například k roubeným stavbám či lesním chatkám.

WPC terasy skvěle vyniknou u moderních staveb a všude tam, kde chcete mít pocit bezpečí bez třísek, škůdců či náročných montáží. Dlouhou životnost a záruku na materiál oceníte nejen na terase, ale i u plotu, stolu či podlahy. WPC se báječně kombinuje s jinými materiály a dokáže zdobit i vaši verandu, terasu či zimní zahradu. 

Dřevoplastové terasy si zamilujete

I když je dřevoplastové řešení velmi praktické a výhodné, přírodní dřevo nedokáže nahradit prakticky nic. Široký výběr barev ale slibuje dokonalé splynutí s celkovým rázem vašeho obydlí, ať už dáváte přednost moderní stavbě nebo chcete zůstat věrni prvorepublikovému stylu. Dejte i vy šanci chytrým materiálům zpracovaným nejnovějšími technologiemi a prohlédněte si katalog a ceník WPC teras nebo rovnou navštivte internetový obchod https://www.woodparketshop.cz/Nezapomínejte, že investice do bydlení se vždy vyplatí, zvláště pak v případě prken, po kterých budete chodit celý život!