Žádná nuda v posteli

Užíváte si intimní chvilky, anebo čekáte na zázračné koření pro oživení trošku stereotypních dnů? Kdo nic nedělá, nic nezkazí, ale také nevyzkouší. Jednou stejně dojde na pořízení speciálních erotických pomůcek, schopných vás dostat za hranice běžných intimních praktik.

Nebojte se experimentů!

Patříte mezi úplné začátečníky? Dosud vám snad mohly připadat všechny pomůcky na sex neužitečné, ale stačí jediný moment k pořádné změně! Překvapit partnera patří ke snům skoro každé ženy. Vynikající dárek čeká i v podobě erotické pomůcky pro muže. Například masturbátory je mohou dostat za hranice velkých rozkoší. Brzy objeví nejideálnější taktiku a nepřestanou, dokud nevyzkouší různé druhy. U masturbátorů počítejte s různým provedením – napodobenina análního styku díky vnitřní drážce k lepšímu stimulování, úzké a dlouhé dírky, dokonalá podoba zadnice apod.

K oblíbeným erotickým pomůckám patří dilda z různých materiálů. Od vibrátorů se odlišují tím, že neobsahují žádný motorek. Realistické dildo vypadá srovnatelně se skutečným mužským penisem. Nechybí vytvarovaný žalud, varlata, povrch s žilkami. Skleněné druhy umí udržet různé teploty.

Hrajte si v páru

Vlastně je zcela jedno, jestli hrátky provozují muž a žena, dvě ženy či dva muži. K dokonalým prožitkům pomohou nejmodernější vychytávky. Vibrátory pro páry patří k ideální volbě, jestliže usilujete o vzrušení obou partnerů najednou. Patří sem řada modelů We-Vibe, díky nimž se stimuluje klitoris, bod G i penis. Pracují velmi tiše. Vyznačují se perfektním materiálem s dostatečnou měkkostí a ohebností. K výrobě se využil lékařský silikon, nezpůsobující alergické reakce a vyžadující pouze minimální údržbu. Klidně se ujměte něžné masáže, kdy vibrátor použijete jako smyslný masírovací strojek. Oceníte dlouhou výdrž na jedno nabití, vodotěsnost, bezdrátové dálkové ovládání a jiné nadstandardní funkce.