Nefunguje vám počítač? Máme tip na odborníka v Brně!

Na počítačích je většina z nás závislých. Nejen že je používáme v práci i při podnikání, ale trávíme na nich čas i doma, máme v nich uloženy osobní dokumenty, fotografie, videa, smlouvy a podobně. Proto je jasné, že když náš počítač nebo notebook nefunguje tak, jak má, jsme z toho značně nervózní.

Zálohování je základ!

To už jste určitě slyšeli a jistě dobře víte, že jiná prevence ztráty dat v podstatě neexistuje. Ale máte opravdu všechno poctivě zazálohované na externích discích či na online úložnách? Pokud ne, tak se radši do toho pusťte teď hned, než bude pozdě. Přestože vám chceme představit brněnskou firmu, která dokáže s počítači mnohé, úplné zázraky se dějí jen ve fantasy světě a může se vám stát, že svá data z počítače už nikdy neuvidíte.

Pokud tedy máte zálohy, můžete být klidnější. S počítačem se ale může stát spoustu věcí, které znepříjemní nebo znemožní vaši práci. Co s tím? Na řadu přichází brněnský odborník, který si umí poradit i s těmi největšími zapeklitostmi!

S čím vším se na něj můžete obrátit?

Zamrznutí počítače je velmi častým jevem a mnohdy za něj může jen obyčejné znečistění. PC servis Brno zahrnuje čistění notebooku a počítače od prachu. Mezi další odborné služby patří výměna LCD displeje či jakýchkoliv ulomených součástek. Velkým nebezpečím pro správný chod zařízení jsou viry, které se mohou nabourat i do internetového bankovnictví a uložených hesel v počítači. Pokud vám tedy na obrazovce vyskakují prapodivná nežádoucí okna, nechte si počítač okamžitě odvirovat!

Servis PC Brno nabízí opravu počítače přímo na místě, takže nikam nemusíte jezdit. Opravy trvají jeden den. Pokud je potřeba zajistit novou součástku, mohou to být dny tři. Kromě opravy počítačů a notebooků patří mezi služby i nainstalování tiskárny, skeneru, Wi-Fi, modemu a jiných zařízení.