Kurýrní služby Praha nabízejí klasickou i expresní přepravu zásilek po hlavním městě

Co si představíte pod tím, když se řekne kurýr? Muže v hrubém plášti na koni, který jede s důležitým vzkazem od královny? Tak by tomu bylo nejspíš v některém historickém románě. Dnes vypadají kurýři jinak a také používají jiná přibližovadla k tomu, aby zásilku doručili z místa na místo. Místo koně je to většinou automobil. Už jste někdy slyšeli o společnosti Rychlý převoz, která provozuje nonstop kurýrní služby po Praze a okolí?

Doručení zásilek po Praze a jejím okolí 

K přepravě zásilky můžete využít zavedené firmy s mezinárodní působností. Anebo si vybrat tu, která svou činnost zaměřila na hlavní město. Rychlý převoz nabízí nonstop doručení balíků, a to včetně těch, které jsou na dobírku. Kurýrní služby Praha k přepravě zásilek využívají různých možností – batoh, auto, pick-up nebo dodávku, a to podle hmotnosti zásilky.  Není problém pro ně přepravit balík o váze 1000 kg, doručí však i malý balík do 5 kg. Společnost Rychlý převoz doručuje i v noci s 50% příplatkem, nebo o víkendech a ve svátcích. Což je dost velká výhoda, protože jiní dopravci toto v nabídce nemají.

Expresní služby

Potřebujete doručit něco po Praze expresně do 1 hodiny od podání? Žádný problém, obraťte se s klidem na společnost Rychlý převoz, který toto zvládne hravě. Dokonce i za kratší dobu je schopný balík doručit. Superexpresní zásilka bývá doručena obvykle do 30 minut od podání.

Při podpisu zasilatelské smlouvy a při dlouhodobé spolupráci s firmou Rychlý převoz lze řešit také případné slevy na poštovném. Společnost doručuje i do jiných částí České republiky a dokonce i do EU. Kurýrní služby Praha se tak řadí mezi dopravce, kteří svojí zajímavou nabídkou dokážou oslovit řadu klientů vyžadujících na prvním místě kvalitu a rychlost. 

V případě zájmu o služby je na webu společnosti Rychlý převoz online kalkulátor, s jehož pomocí lze zjistit cenu za přepravu balíku a zároveň i službu objednat. V ceně služeb je i pojištění zásilek a potvrzení o doručení nabízí firma zdarma.