Na těsnosti doopravdy záleží…

Nakupujete-li těsnění pro jakékoliv průmyslové a strojní provozy, musíte dbát vždy na kvalitu výrobku, která se promítá do samotného utěsnění a celkové životnosti. Dlouhodobým odborníkem na tuto oblast je společnost TECHSEAL s.r.o. Ta své produkty prezentuje v internetovém obchodě http://eshop.techseal.cz a nabízí spoustu přidružených služeb.

Vedle odborného poradenství je to montážní podpora, včetně rad týkajících se úspory v údržbě. Poskytnuto vám bude utahování, utěsňování, seřizování, mobilní obrábění, přestavování nebo zajištění odpovídajícího školení.

Vyberte si ty správné kroužky

Sháníte-li kroužky ideálního provedení, nabídne vám firma skutečně bohatý výběr. Pohodlný nákup z domu, vhodný rozměr a maximální spokojenost zákazníka. V tomto směru lze zmínit následující dělení.

  • X-kroužky
  • V-kroužky VA, VL a VS
  • O-kroužky či kompletní sady O-kroužků

Kapitolou samou o sobě jsou například klínové a ploché řemeny, gufera, manžety, vodicí pásky nebo stěrací kroužky.

S utěsňováním každopádně souvisí také nejrůznější tmely a lepidla Loctite, u nichž získáte maximální pevnost při použití na všemožné povrchy materiálů.

Kvalitní ložiska od TECHSEAL s.r.o.

Dominantou produktového portfolia společnosti jsou samozřejmě i ložiska. Ty podléhají moderním výrobním procesům a vynikají svojí propracovaností a pestrostí, vzhledem k bohatému zastoupení odlišných velikostí a typů. K oblíbeným patří kuličková ložiska, válečková ložiska, automobilová ložiska, kuželíková, kloubová, soudečková ložiska a ložisková tělesa.

Uspokojeni budou naprosto všichni zákazníci, kteří ocení individuální přístup, zajímavé pořizovací ceny a široké užití prezentovaného zboží. Vyberte si těsnění, jež bude do nejmenšího detailu odpovídat vašim požadavkům. Buďte spojeni ve všech ohledech.