Obdarujte se lyžováním v Alpách

Milovníci lyžování a jiných zimních sportů stále hledají příležitosti k vyzkoušení různých svahů a terénů. Proč si jednou nezajet do vyhledávaných středisek ve Slovinsku, kde najdete vynikající podmínky?

Lyžování ve Slovinsku potěší malé i velké návštěvníky

Lyžování Slovinsko bylo v minulých letech trochu opomíjeno, protože zájemci raději vycestovali do Itálie nebo Rakouska. Avšak postupem času lidé začali oceňovat nabízené vynikající podmínky pro každého milovníka zimní zábavy. Kranjska Gora hotel vás ubytuje v příjemném prostředí, kde si odpočinete po hodinách nabitých nejrůznějšími aktivitami. Hotel Kranjska Gora vás pohostí výbornou domácí kuchyní, kde nechybí jelita, klobásy, štrúdly a polévky. Dětem se zalíbí bobová dráha a přírodní bruslařská dráha na jezeře Jasna. K dispozici je také bazénový komplex a tenisová hala. Slovinsko 2019 lyžování vás zaujme hlavně snadno dostupnými svahy, kam se dostanete pomocí lanovek. Skipasy získáte za atraktivní ceny a děti, které ještě nedosáhly šesti let, mohou lyžovat zcela zdarma.

I za tmy na lyžích

Určitě se vám do paměti vryly soutěže organizace FIS v pohoří Pohorje, v Kranjske Goře a v Rogle. S lyžováním se pojí dlouhá tradice, prvně se o něm zmínil historik Valvasor ve spojení s náhorní plošinou Bloke. 2019 lyžování Slovinsko si perfektně užijete i za tmy v údolí mezi Julskými Alpami a pohořím Karavanke. Lyžařská a snowboardingová škola vás jistě naučí velmi rychle základy, které zužitkujete na dvaceti kilometrech sjezdovek. Připraveny jsou nejen jednoduché trasy, ale také středně náročné a obtížné. Určitě se vydejte také na pěší túru po okolí, kde objevíte přírodní skvosty a kulturní zajímavosti. Vodopády Martuljek vás doslova očarují svou jedinečností. V okolí Zelenci objevíte mnoho smaragdově zelených jezer a přírodních pramenů.