Vybíráme dárky pro pány

I pro toho, koho baví vybírat a nakupovat dárky pro své blízké, často zatne, když se na seznamu objeví pánské jméno. V praxi to znamená dlouhé hodiny přemýšlení, co vlastně pořídit, čím neurazit a naopak se snažit alespoň trošku překvapit. Co si budeme nalhávat, vybrat dárek kamarádce, mamince a prakticky jakékoliv ženě je výrazně jednodušší, než uspokojit náročné muže. Takže pokud letos nechcete věnovat, jako každý rok, ponožky, láhev vína či bačkory, inspirujte se našimi tipy.

Pokud není váš tatínek fanda…

… do nějakého sportu či koníčku, těžko pro něj budete shánět jedinečný prezent. I přesto se najde pár vymodlených kousků, které osloví skutečně každého muže bez rozdílu věku a nároků. Pro pány se skvěle hodí jakákoliv kvalitní whisky a to dokonce pro nepijáky, kteří rádi otevřou láhev v momentě významného okamžiku, třeba na vaší svatbě, k oslavě výročí anebo narození potomka. Kvalitní alkohol je navíc balený v luxusním obalu, láhev sama o sobě vypadá stylově a bude se dokonce krásně vyjímat v nějaké poličce či sekretáři.  U whisky obecně platí, že čím starší, tím dražší a chutnější.

Pro pány, kteří hodují pobytu venku, můžete udělat radost outdoorové vybavení. To je zpravidla vyráběno z prémiových materiálů a svými kvalitami předčí běžně dostupné výrobky. Proto vybírejte ve specializovaných online obchodech a kamenných prodejnách, kde tomu skutečně rozumí a poradí vám nejvhodnější produkt za solidní cenu.

Aby viděli až za roh

Pokud víte, že obdarovaný muž rád tráví čas venku, vedle vybavení na hory a výlety se hodí třeba darovat také turistický dalekohled. Ten vypadá stylově, funguje na 100 % a najde využití po celý rok. Sledovat s ním můžete pohyb v lese, kulturní památky a rozhodně ho s sebou musíte vzít na každý festival. Ať už se rozhodnete pro dalekohled, tradiční alkohol v luxusním kabátku anebo snad termosku či stan, buďte si jisti, že uděláte mnohem větší parádu než s ponožkami a obyčejným přáním.