Pánské svršky v elegantním provedení

Můžete téměř celý rok chodit ve sportovní bundě eventuálně holdovat volnějším mikinám, vždy se ale najde důvod, proč se obléct do atraktivního kabátu. Záleží pouze na vás, které variantě, délce a střihu dáte přednost, z široké nabídky od předních výrobců si ale vybere skutečně každý. A chcete-li být skutečně originální, vyměňte tradiční černou variantu za modernější hnědý nebo šedý odstín. Široká online nabídka zahrnuje velikosti pro drobné postavy i pány s většími proporcemi, proto neváhejte a ušetřete také díky slevovým akcím, které jsou právě teď nejen na zimní kabáty velmi aktuální.

Jaký styl zapínání vás osloví?

Každý pánský kabát je ušitý s ohledem na použité materiály a slibuje pohodlné nošení. Velikost vám musí perfektně sedět, aniž by omezovala v pohybu rukou nebo příliš táhla v oblasti pasu. Délku volíte podle svých potřeb. Někomu sedí více vypasované modely v lehce projmutém střihu, jiní pánové dávají přednost klasické rovné variantě.

Kromě barvy a délky si musíte zvolit též způsob zapínání. Někdo preferuje knoflíky, jiným zákazníkům vyhovuje zip s imitací knoflíků na přední straně kabátu a najdou se i tací, pro něž je jasnou volbou kombinace zapínání až ke krku. Elegantní pánský kabát vyniká detailním zpracováním, jež se odráží na podšívce, vnitřních či vnějších kapsách a samozřejmě doplňcích.

Hodí se do každého šatníku

Možná máte představu, že investice do kabátu je zbytečná, protože divadlo navštívíte jednou za rok a návštěva u rodičů probíhá v méně formálním duchu, uvidíte, že si jeho komfortní střih a všestranné využití oblíbíte. Brzy vyměníte obyčejnou bundu za elegantní svršek s hlubokými kapsami. V neposlední řadě zjistíte, že kabát pro pány skvěle vypadá, ať už na sobě máte oblekové kalhoty nebo jeansy. Nakupujte u ověřených prodejců a těšte se na obdivné pohledy partnerky i závistivých kolegů z práce.