Nebojte se cizích řečí. S dobrou školou je hravě zvládnete!

Potřebujete se naučit cizí jazyk? Vyzkoušejte jazykovou školu Britannika, která působí v centru Prahy již od roku 2009. Za svou téměř desetiletou praxi se může se pochlubit kvalitní výukou a skvělými výsledky. Každý rok zde absolvuje kurzy 1 300 studentů z řad teenagerů i důchodců. I vy můžete být jedním z nich a získat tak kontrolu nad cizím jazykem!

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem.“

Tady se jich můžete naučit celkem deset. Jazyková škola Praha nabízí skupinové, individuální i firemní kurzy s možností zapůjčení učebnic. Lekce mohou být všeobecné nebo se zaměřením na konverzaci, business nebo jinak specializované. Můžete je také využít při přípravě ke zkouškám. Potřebujete-li si narychlo oprášit své znalosti, zvolte si intenzivní nebo víkendový kurz.

Bojíte se cizích jazyků? Strach brzy překonáte!

Každá nová zkušenost s sebou na poprvé přináší nervozitu. Tady však nervózní být nemusíte. Hned na začátku vám bude představen stručný plán celé výuky kurzu, který jste si sami vybrali. Takže přesně budete vědět, co vás kdy čeká.

Lektoři moc dobře vědí, že naprostí začátečníci jsou stydliví a cizím jazykem zpočátku nechtějí mluvit. Jazyková škola Praha 2 vás bude motivovat k tomu, aby vás tento strach z cizí řeči brzy opustil a vy velmi rychle začnete rozumět i mluvit. Spolu s tím přijde porozumění cizojazyčného textu a umění jím psát. O nic nejde, prostě se naučíte řeč, po které toužíte!

Co se na hodinách bude dít?

Hodiny cizího jazyka vás budou bavit, protože lektoři k výuce přistupují kreativně. Kombinují různorodé procvičování ústních i písemných dovedností. Zapojíte sluch, zrak i jazykový projev. K dispozici vám budou moderní učebnice a jedinečné videomateriály BBC a National Geographic, na kterých poznáte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou. Na kurzech se také dozvíte zajímavé informace o cizojazyčných zemích.

Nově škola připravila také studijní pobyty v zahraničí. Cizí jazyk se tak můžete naučit ve Španělsku, Itálii nebo na Maltě.