Unikátní překvapení pro každou příležitost

Přemýšlíte nad skutečně originálním dárkem pro vašeho manžela, sestru či kolegyni z práce? Hledáte něco bláznivého, nevšedního a především nezapomenutelného? V tom případě by mohl být trefou do černého některý z leteckých zážitků. Všechna dobrodružství ve vzduchu probíhají pod vedením zkušených instruktorů, a to pouze tehdy, jsou-li ideální klimatické podmínky. Darujte svým blízkým senzaci v oblacích zavánějící pořádnou dávkou adrenalinu!

Krásy Čech pohledem z balónu

Nabídka leteckých zážitků zahrnuje několik zajímavých kategorií. Koupíte-li oslavenci dárkový poukaz na akrobatické létání letadlem či vrtulníkem, vězte, že váš dárek předčí všechny ostatní v řadě. Stejně dobře uspějete s nabídkou na paragliding nebo vyhlídkový let. Radost obdarovaného jistě zdvojnásobíte, když se do oblak vydáte s ním. Muži zaplesají nad příležitostí řídit letadlo, ženám se budou líbit romantické lety balónem poskytující jedinečný pohled na okolní krajinu. Let balónem je rovněž ideálním dárkem k oslavě výročí a svátku zamilovaných.

Jednou jsi dole, jednou jsi nahoře

Na stránkách http://www.leteckezazitky.cz/Seskok-padakem/11/1 ale naleznete mnohé další tipy na dárek. K nejvíce žádaným patří tandemové seskoky, kdy spolu s ostříleným odborníkem opouštíte prostor letadla a pomalu se dostáváte zpět na zem. Zvláště v Příbrami si tento druh zážitku užijete naplno! K mání jsou ale také samostatné seskoky padákem, které lze uskutečnit z několika míst České republiky. Pokud je pro vás okamžik volného pádu nepředstavitelný, můžete vyzkoušet letecký simulátor a stát se na chvíli hlavním pilotem silného stroje. Třeba se pak vydáte letem po Evropě, nebo se zúčastníte pilotního výcviku s cílem získat vlastní průkaz.

Objevte svět báječných prožitků, euforie a nadšení. Věnujte jeden z nestandardních dárků svým přátelům, určitě si jej naplno vychutnají. Radost však můžete udělat nejen ostatním, ale i sami sobě. Vyzkoušejte něco, o čem jste doposud jen snili a mluvili. V každém věku se vyplatí vychutnat si adrenalinový zážitek z ptačí perspektivy.