Perfektní místo pro kancelář?

Výběr kanceláře v Praze může být docela oříšek. Dobře vybraná kancelář je totiž pro podnikání velmi důležitá – nejen, že ovlivňuje každodenní provoz vás nebo vašich zaměstnanců, ale ukazuje také image vaší firmy. Existuje hned několik faktorů, podle kterých si vybíráme kanceláře.

Prvním a nejzákladnějším kritériem je lokalita. Musíme se zaměřit na to, aby byla kancelář snadno dostupná jak pro zaměstnance, tak pro klienty. Je důležité mít poblíž i restauraci, do které si mohou zaměstnanci zajít na oběd, nebo do které můžeme pozvat důležitého klienta.

Dalším kritériem výběru je cena. Samozřejmě – chceme krásný prostor s dobrou lokalitou, ale také za dobrou cenu. Proto při pronájmu kanceláře nezapomínejte na případné skryté náklady (údržba, platba za plochy k parkování apod.).

Velikost kanceláře je také důležitým měřítkem. Velikost budeme vybírat samozřejmě na základě toho, pro kolik zaměstnanců kancelář bude. Samotný prostor kanceláře by měl obsahovat pracovní stoly a prostor pro zaměstnance, reprezentační prostory (zasedací místnosti) a prostor pro odpočinek zaměstnanců (například jídelna).

Dobré řešení pro pronájem kanceláře v Praze 1, po zvážení všech uvedených faktorů, nabízí Praha City Center. Co se týká lokality, jedná se o jednu z nejprestižnějších adres v centru Prahy. Je sem snadná dostupnost pomocí MHD a komplex nabízí i dostatek parkovacích míst jak pro nájemce, tak pro návštěvy. V blízkosti se nachází velké množství restaurací, kaváren.

Kanceláře Praha City Center nabízejí moderně vybavené prostory od 150 m2. Kromě toho můžete využít i dalších nabízených služeb. Půjčit si můžete ekologické elektromobily od firmy Daho Cars, poradit se s finančníky z Broker Consulting, odpočinout si v kosmetickém salonu nebo v kadeřnictví, navštívit francouzskou (Bistro Provocateur) nebo americkou (Butcher´s) restauraci či mít po ruce bankovní služby mBank.