Web snadno a zdarma

V současné době rychle roste trend prodeje zboží a služeb přes internet. Byla překonána počáteční nedůvěra z prodeje zboží online a lidé se naučili nakupovat snad vše, co potřebují na webu. Na jednotlivé zboží a služby si mohou přečíst recenze těch, kdo už daných služeb využili nebo jen zjistit a porovnat ceny. To vše lidem usnadňuje rozhodování.

Tvorba vlastního webu je vynikající způsob jak se zviditelnit a dát o sobě zákazníkům vědět. Jedná se snad o nejlevnější marketingový nástroj – obzvláště pokud vám bude stačit web zdarma. Na kvalitních webových stránkách by se mělo vyskytnout vše potřebné, abyste se tak vyhnuli dodatečným otázkám od zákazníků. Napíšete-li něco více o vaší firmě, může si vás všimnout firma jiná, která vám nabídne spolupráci – online prezentace je skvělá i pro získávání nových obchodních kontaktů.

Profesionální služby při tvorbě web stránek nabízí Zombeek. Vybírat si můžete celkem ze tří verzí – od nejjednodušší, která je zdarma (ale zejména pro osobní účely), až po profesionální verzi, která obsahuje všechny důležité funkce, který by vlastní web měl mít.

Samotná tvorba webu není vůbec složitá – postačí vám vaše vlastní znalosti a dovednosti. Zombeek poskytuje jednoduchý systém editoru, který zvládnete bez IT specialistů sami. Navíc nabízí i nejmodernější šablony na weby zdarma – vybírat si můžete z několika verzí, na dalších se stále pracuje. Všechny tyto šablony jsou vytvořeny pomocí nejmodernějších technologií, proto váš web budete možné navštěvovat prostřednictvím počítačového monitoru, tabletu i chytrého telefonu.

Tvorba www stránek je dnes pro každého podnikatele důležitá. Záleží jen na něm, jaké funkce bude potřebovat a kolik je schopen a ochoten do webu investovat. Se Zombeek není cena za webové stránky nikterak závratná. Navíc poskytuje online či telefonické poradenství, aby vám vše maximálně šlapalo.