Pestrou nabídku plastových oken můžete zhlédnout na vlastní oči

S příchodem jarního počasí začínají majitelé rodinných domů přemýšlet nad proměnou svých nemovitostí. Rozsáhlé rekonstrukce a renovace se stanou opět hlavním trendem v oblasti stavebnictví. S přestavbou rodinných domů a bytových jednotek souvisí výměna oken, přičemž původní dřevěná okna jsou nevyhovující z pohledu tepelněizolačních vlastností. Vybrat si můžete z pestré škály materiálů, přičemž nestárnoucí klasikou jsou plastová okna. Vyznačují se snadnou údržbou, rychlou montáží a dlouhou životností.

Plastová okna nevyžadují žádnou speciální pozornost, přesto si svou působivost udrží dlouhá léta. Představují univerzální řešení pro soukromá obydlí, ale také pro nebytové a komerční objekty.

Specialistou na výrobu oken je DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o.

V oblasti výroby plastových a hliníkových oken se do popředí prodírá společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o., která svým zákazníkům nabízí profily německé značky REHAU. Vynikají precizním zpracováním a vysokou kvalitou, se kterou jde ruku v ruce dlouhá životnost. Samozřejmostí je špičkové kování, které dodává značka ROTO.

Výrobce hliníkových a plastových oken se specializuje na soukromou i podnikatelskou klientelu. Širokou nabídkou uspokojí majitelé rodinných domů, komerčních prostor i zdravotnických zařízení.

Zimní zahrada jako relaxační zóna

Nenahraditelnou součástí produktového portfolia společnosti jsou zimní zahrady, které si v moderním bydlení získávají své místo. Zimní zahrada představuje odpočinkové místo v domě, které vám otevře nádherný výhled na celou zahradu.

Jestliže chcete zhlédnout sortiment zboží ryze české společnosti na vlastní oči, nabízí se vám Showroom DAFE-PLAST v Jihlavě. Výstavní plocha funguje teprve od roku 2014 a vystavuje plastové i hliníkové varianty oken a dveří.