Pivo v dárkovém balení

Pivo patří v naší zemi k nejoblíbenějším nápojům. Každý však dobře ví, že má své zdravotní výhody, ale také negativní účinky. Tady rozhodně platí, že konzumovat s mírou se vyplatí, pak lze využít i pozitiva ukrytá v tomto moku.

Pivo vybírané s láskou

Mezi výhody pití piva v rozumné míře náleží ochrana kostí, snížení rizika mrtvice, onemocnění srdce, ale také ledvinových a žlučových kamenů. Pivo má vysoký obsah vody, minerální látky a vysoké množství vitamínů skupiny B. Jde o vařený chmel, tedy o rostlinu, která se vyznačuje pomáháním proti ledvinovým kamenům, zabraňování ubývání vápníku z kostí.

V dnešní době si můžete dopřávat nejen lahvové pivo, ale také sudové, plechovkové, nealko a další. Jestliže zkoumáte, jaké by vás nejvíce uspokojilo, zaměřte se na dárkové balení piva, kde každá sada obsahuje několik kousků. Důležité je vědět, že se pivní výběr prováděl pečlivě a s láskou. Důraz byl kladen na ochutnávání poctivého piva v nejvyšší kvalitě.

Nejlepší dárek pro pivaře

Je jasné, když milovník piva chodí do své hospody, zde nabízejí pár oblíbených druhů, které hosté pravidelně konzumují. Jenže svět není jen jedna restaurace postavená blízko vašeho domu. Nabízí se stovky chutí, dokonce i pivo jich nabízí spoustu. Proč je neochutnat, když máte možnost? Stačí vyzkoušet dárková balení piva, hned budete mít o starost méně, co koupit vašemu muži, synovi, otci, kolegovi z práce. V nabídce objevíte několik typů balíčků s pivem. Nechybí balík naplněný dvaceti speciálními pivy. K velmi oblíbeným patří degustační sada 12+6+5, kdy uvnitř najdete špičková piva české produkce a pochutiny k pivu od domácích výrobců dobrot. A co byste řekli na dárkový ochutnávkový balík s výběrem patnácti špičkových ležáků a speciálních piv? Vše je sestaveno z produkce od kvalitních malých a středních českých pivovarů.