Proč se neobejdete bez střešního nosiče a boxu?

Čeká vás dlouhá a strastiplná cesta na vysněnou dovolenou? To dáte. Ale kam nacpete všechny ty „důležité“ věci, které vaše drahá polovička nemohla nechat doma? Pokud vám v garáži parkuje Dodge Ram nebo kombík s obřím kufrem, máte vyhráno. V opačném případě budete muset partnerce sdělit, aby ubrala a vzala si jen to nejnutnější. Vidíme, jak se začínáte potit a dali byste všechno za to, kdyby vás raději hodili do klece s vyhladovělý tygrem. Dobrá, hrdinové. Nabízí se poměrně elegantní řešení, díky kterému se před ní blýsknete. Pořiďte si stylový střešní box značky Thule!

Předsudky stranou. Chápeme, že střešní box je to poslední, čím byste si chtěli hyzdit naleštěnou káru. Jenomže při pohledu na střešní boxy Thule je nadmíru jasné, proč je Švédský výrobce absolutní špičkou v oboru. Nechceme vás zatěžovat dějepisem, nicméně skutečnost, že skandinávská firma působí na trhu již od roku 1942 a první střešní boxy vyrobila před více než půl stoletím, hovoří za vše.

Střešní boxy Thule vypadají sakra dobře, nicméně k čemu by byl slušivý kabátek, kdyby nenabízely také perfektní užitné vlastnosti a vysokou míru bezpečnosti? Thule má perfektně zmáknuté i tyto parametry a vyznačuje se množstvím inovací, kterými výrobky vybočují z průměru.

Co se týče aktuální nabídky, najdete v ní úložné střešní boxy různých velikostí, ale také nosiče na kola, snowboardy a lyže. A nechybí ani speciální nosiče pro vybavení na vodní sporty.

Na co si dát pozor při výběru střešního boxu?

Výběr střešního boxu není žádná věda, nicméně je třeba přihlédnout k velikosti vozidla. Pořídíte-li si příliš rozměrný box, budete se muset smířit s omezeným výhledem z čelního skla nebo horší manipulací se zadními (pátými) dveřmi. Na druhou stranu nezapomeňte na to, že prodejci někdy uvádí pouze vnější rozměry, které jsou o 8 až 10 cm menší než vnitřní.

S výběrem vám ochotně pomohou odborníci z firmy Střešní nosiče BöHM, a to v kamenné prodejně na Praze 9 nebo online na www.prodejnath.cz. A můžete směle vyrazit třeba na druhý konec kontinentu!