Relax ve stylové finské sauně

Rádi regenerujete své tělo i mysl při klasickém saunování a rádi byste si saunu užívali i u sebe doma? Vyzkoušejte pozitivní účinky finské sauny, kterou můžete navštívit, kdykoliv se vám zlíbí.

Tradiční saunování si získalo oblibu především mezi těmi, kdo jsou velmi dobře obeznámeni s jeho pozitivními účinky na lidské zdraví a dělají jim dobře vysoké teploty. Finská sauna bývá vyhřívána na 90°C a je tedy charakteristická svou vysokou teplotou, kterou pak střídá ochlazení chladným vzduchem nebo vodou. Takové střídání teplot blahodárně působí na lymfatické cesty, a tak jej ocení především ženy zápasící s celulitidou.

Relaxace ve finské sauně má pozitivní vliv na správnou činnost srdce a optimální uvolnění dýchacích cest. Saunování také zmírňuje bolesti svalů a kloubů. Do těla se navíc dostává ozdravný kyslík, čímž dojde k rozšíření kožních pórů a cév. Po návštěvě sauny tak bude vaše pokožka mnohem svobodněji dýchat a také vaše končetiny se příjemně prokrví. Celkově má saunování pozitivní vliv na vzhled kůže, která je mnohem vláčnější a plná svěžesti. Pobyt v sauně funguje i jako skvělá detoxikace, při níž se díky pocení vyplaví z těla všechny škodlivé látky.

Návštěva finské sauny přispívá i k zlepšení lidské psychiky. Zbavíte se zde migrény i zdraví ohrožujícího stresu.

Pokud vás láká regenerace vašeho těla i mysli z pohodlí domova, vyzkoušejte finskou saunu z bohaté nabídky společnosti Marimex. Kvalitní a opravdu krásně zpracovaná je sauna Karibu – Siirin, která vyniká velice působivým designem. Saunovat se zde mohou hned dvě osoby najednou a užít si tak příjemný relax v pohodlí domova.

Pěkně provedená je také sauna Karibu – Rodin, která vyniká precizním dílenským zpracováním. Stejně jako předchozí finskou saunu můžete i tuto velmi jednoduše smontovat, a v mžiku si tak užívat kouzla saunování třeba i se svými dětmi. Do této sauny se totiž vejdou až tři lidé najednou.

Zaujaly vás finské sauny od společnosti Marimex? Pak si můžete prohlédnout jejich stránky a třeba se i zasnít nad tím, jak hezké by bylo dopřát si po každodenní náročné práci trochu relaxace pro klid vašeho těla i mysli.