Rozdmýchejte vášeň v ložnici i po letech

Vzpomínáte si ještě na první měsíce chození se svým protějškem? Nesmělé dotyky, dlouhé hodiny povídání a objevování každičkého centimetru těla. Odborníci potvrzují, že zamilovanost po letech opadá, přesto spolu dva lidé zůstávají. Možná z důvodu, že chtějí zachovat rodinné pouto a tvořit kompletní rodinu pro své děti, možná ze zvyku či proto, že i když prvotní zamilovanost je pryč, respekt a vzájemná důvěra zůstávají. Máte to stejně? Těšíte se domů na svého manžela, byť vás sex s ním už dávno nebaví? Hledáte způsob, jak své partnerce předvést své sexuální touhy? Nebojte se experimentovat! Je čas na změnu, je čas na erotické pomůcky.

Rafinovaní pomocníci pro dámy i pány

Vysoce funkční erotické pomocníky vám nabídne pouze kvalitní sexshop, kde naleznete prakticky vše. Od tradičních vibrátorů přes Venušiny kuličky až po originální žertovné kousky a speciální pomůcky pro splnění svých sexuálních fantazií. Vibrátor dnes patří mezi zcela běžnou ložnicovou výbavu a je skvělým prostředkem pro předehru nebo momenty, kdy si muž potřebuje odpočinout, než se předvede v celé své síle. Venušiny kuličky jsou báječným stimulantem, který dokáže opět podpořit ženskou touhu a při správném používání navodit také orgasmus. Obrovským trhákem jsou Fifty Shades of Grey Venušiny kuličky, jež vznikly dle předlohy slavné trilogie otevírající doposud uzamčenou komnatu. Sexuální tématika se dostala také na plátna a do knihkupectví a partneři se otevírají také novým možnostem a experimentům nejen v ložnici.

Důležitá je důvěra a otevřenost

Pokud vám v sexu doposud chybí nějaké zpestření, je volba sexshopu ideální variantou. Můžete začít u jednoduchých pomůcek, třeba u plácaček nebo erotických kostýmů. Možná ani netušíte, že právě vaše partnerka by ráda dostala na holou, popřípadě že váš muž touží po tom být spoután ve vaší moci. Důležité je proto o svých intimních potřebách otevřeně a s důvěrou hovořit, abyste byli oba dva v posteli maximálně uspokojeni.