Sen o sportovním autě se může stát realitou

Pokud byste uspořádali anketu, o čem muži nejraději sní, určitě by se hodně vysoko v žebříčku umístil sen o báječném vozidle. Jen tak na chvíli se projet a zažít ten neopakovatelný pocit euforie. Kdo by do toho nešel, když se naskytne příležitost?

Nevšední zážitky v luxusním autě

To správné dobrodružství při jízdě vám nesplní každý auťák, ale ten originálně vypadající už od pohledu. Jak snadno si lze představit posezení uvnitř a potom stačí položit ruce na volant, rozjet se a nechat se obdivovat okolím, jaký řídíte skvělý model. Navíc sny se mohou jednoduše proměnit v realitu, i když se probudíte. Ne, nepotřebujete k tomu milióny na pořízení vašeho krále mezi automobily, stačí si zajít na místo, kde sídlí půjčovna luxusních vozů v Praze. Tam získáte ojedinělý vůz za rozumnou cenu. Záleží zcela na vás, jestli si ho vypůjčíte na celý víkend nebo na jeden den. V ceně získáte také havarijní pojištění, platnou dálniční známku, pojištění odpovědnosti a povinné ručení. Ani nejnáročnější zákazníci nebudou zklamáni, protože nechybí ani patřičný servis.

Nové dojmy z jízdy

Není jízda jako jízda. Některý automobil vám jednoduše zajistí něco dosud nepoznaného. Na to určitě přijdete sami, když se například podíváte na futuristický design auta Lexus RCF, kde se řadí pomocí chytré osmistupňové automatické převodovky. Půjčovna sportovních aut Praha vám umožní poznat, jak se točí volantem během vyžádané zážitkové jízdy. Nemusíte se obávat vzdálenosti, vůz vám přistaví kamkoliv podle přání. Dokonce jde o nulový poplatek, když půjde o přistavení v našem hlavním městě.

Zapůjčení se provede, jestliže splníte stanovené podmínky. Hlavně jde o minimální věk řidiče 21 let, složení vratné kauce ve výši 50 000 Kč a vlastnění řidičského oprávnění skupiny B. Ceny za pronájem si můžete předem prozkoumat v aktuálně platném ceníku, ale lze si sjednat cenu i individuálně.