Servis a oprava Apple Watch Praha

Investice do kvalitních chytrých hodinek se vám rozhodně vyplatí. Hodinky vám budou sledovat všechny životní funkce včetně tepu, ušlých kroků, spálených kalorií a pohodlně vás budou informovat o příchozích zprávách i hovorech. Stejně tak se dají hodinky propojit se sluchátky, mají řadu chytrých funkcí pro sportovní nadšence i milovníky pohodlí během dne. S hodinkami od Apple získáte přehled o svých aktivitách a neunikne vám žádná nová zpráva.

Když dojde k nejhoršímu aneb kde opravit

Bohužel i chytré hodinky někdy přijdou k úrazu a může dojít k jejich poškození. Nejčastěji se majitelé hodinek potýkají s rozbitým sklíčkem nebo poničeným řemínkem. Ten si snadno dokoupíte v mnoha barevných provedeních z kvalitního materiálu, který je odolný vůči vytahání a drží si svou barvu i tvar. U rozbitého sklíčka už to není tak jednoduché. Výměna skel Apple watch může proběhnout expresně na počkání. Rychle vám v Praze vymění též baterii. Pražská společnost má bohaté zkušenosti se servisními službami a nabízí i bezplatné poradenství, pokud se potřebujete rozhodnout, zda se vám stále oprava vyplatí. Na webových stránkách https://iwatchservis.cz/znacky/apple/ najdete kompletní seznam služeb včetně výkupu použitých i rozbitých apple Watch, a to ve všech řadách. Moderní technologické postupy umožňují bezpečnou a rychlou výměnu a stejně tak vám odborníci mohou ušetřit spoustu peněz za nový displej. Nechte si zhodnotit stav přímo na kamenné pobočce, specialisté přijímají zboží také poštou z celé republiky. Na výše uvedených webových stránkách pak pořádají i svoz z Česka nebo Slovenska.

Přesný ceník na webu

Odborníci na hodinky z dílny nakousnutého jablka vám dávají k dispozici i kompletní ceník služeb za opravy u jednotlivých modelů hodinek. Dobu servisu se snaží maximálně zkracovat, zpravidla jde o dvě až tři hodiny, avšak vždy samozřejmě záleží na dostupnosti daného náhradního dílu. Na provedenou práci, servis i náhradní díl získáte záruku dvacet čtyři měsíců. Svěřte svůj originální kousek do těch skvělých profesionálních rukou.