Správný dárek pro muže? Dárková bedna!

Vymýšlet dárky pro všechny vaše přátele, kolegy a rodinu je únavné. Člověka musíte opravdu dobře znát, abyste věděli, po čem touží a zároveň to nemá. Proto se spousta lidí uchyluje k různým dárkovým košům. Nyní je ale trendem místo košů dávat bedny.

Dárkové bedny jsou ručně vyráběné a otevírat se musí páčidlem, které je samozřejmě přiložené. Než se člověk tedy dostane ke svému dárku, musí vyvinout trochu úsilí. Ale nemějte strach, zvládají to i ženy. Bedna se otevřením nezničí, takže ji obdarovaný může dále používat doma pro skladování čehokoliv.

Dárková bedna pro muže, ženy i děti

Obsah bedny si volíte sami. Dokonce je možné objednat podobnou bednu, která se ale podobá spíš truhle, prázdnou a naplnit ji tím, co sami vyberete. Standardně je ale jednodušší objednat si bednu už v celku, tedy i s obsahem. Výběr je bohatý.

Dárkový box pro muže může obsahovat například whisky Jack Daniel’s, jednu velkou láhev, několik menších, různé speciální ochutnávkové edice, k tomu bruschetty a čokoládu s náplní Jack Daniel’s. Podobně lákavá je bedna Absolut Vodka nebo dárková bedna Captain Morgan.

Pro ženy jsou dostupné něžnější verze s Baileys, Aperol Spritz, Beefeater Ginem a čokoládkami Geisha nebo Fernetem Citrus.

Dárkové bedny ale nemusí být plné alkoholu. Děti, ovšem i mnohé dospělé, potěší bedna plná sladkostí! Kinder sladkostí, Haribo gumových medvídků, čokolád Milka, výrobků Nutella, různých druhů Oreo. Variant je vážně hodně.

Efektní dárek prakticky bez práce

Dárkový box tedy objednáte a je vyřešeno. Poslat ho lze dokonce přímo na adresu obdarovaného, protože krabice není nijak označena logem. Bedna je zabalená v bublinkové fólii, takže se jí cestou nic nestane.

Doprava je zdarma, ceny beden se různí podle obsahu a také jejich velikosti. Některé varianty jsou dostupné v XXL variantě (třeba XXL nálož Haribo medvídků).